Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Meest-America взяла участь у 42-му Українському фестивалі

Автор:

|

Травень 31, 2018

|

Рубрика:

Meest-America взяла участь у 42-му Українському фестивалі

Упродовж трьох днів, 18-20 травня, у м. Нью-Йорку відбувався щорічний, цього разу вже 42-й Український фестиваль греко-католицької церкви Св. Юра. Під час його проведення вже традиційно невелика міська ділянка між Другою авеню та вулицею Тараса Шевченка на Мангеттені на три дні перетворюється на своєрідну маленьку Україну.
Фестиваль багатий найрізноманітнішими заходами. Як розповів Роман Верхняк, член оргкомітету, організатори готують його проведення півроку, щоб видався він змістовним, яскравим і цікавим. До його проведення долучаються громадські організації, серед яких активним є Український конґресовий комітет Америки й Організація оборони чотирьох свобід України.
Переважна більшість українців приходить на фестиваль у вишитому одязі, що стає ніби продовження Всесвітнього дня вишиванки. Водночас гостями свята є чимало представників інших національностей і це є чудова нагода показати їм українську культуру й традиції.
Цього року не зовсім пощастило з погодою, в суботу впродовж кількох годин падав дощ, тож частину мистецьких заходів довелося перенести до спортивної зали Академії св. Юра. Проте з огляду на те, що найактивнішими учасниками мистецької програми є діти, їхній запал і старання не дали негоді навіяти похмурий настрій.

Стенд Meest-America

У цьому святі національної культури, музики, танцю та кухні на Мангеттені взяла участь і компанія Meest-America. Там підготували набір нових практичних сувенірів, які представники компанії, репрезентуючи її послуги, активно дарували гостям фестивалю разом із свіжим числом тижневика «Міст». Біля намету компанії було людно, серед інших сюди завітали й учасники велотуру «Чумацький шлях в Америку», про який писав «Міст». Також представники Meest-America провели святковий розіграш призів, у результаті якого володарем електронної книжки Amazon Kindle стала Анна Углінська, а годинника Fitbit — Христина Баланецька. Компанія Meest-America вітає переможців, а також запрошує всіх до участі в наступних розіграшах призів, які відбуватимуться на інших українських фестивалях.

Іван Бескид

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply