Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Meest-America на українських фестивалях

Автор:

|

Червень 08, 2017

|

Рубрика:

Meest-America на українських фестивалях

У минулі вихідні у США відбулися відразу два українські фестивалі у двох штатах. У Пенсільванії проходив фестиваль церкви Св. Архістратига Михаїла, що в місті Дженкінтавн, а на Стейтен-Айленді — церкви Пресвятої Трійці. В обох фестивалях взяла участь і компанія Meest-America.
Зокрема, у суботу представники найпотужнішої на теренах Америки української логістичної компанії взяли участь у святі українців Філадельфії, яке відбулося на території сімейного дозвілля «Михайлівка», що належить парафіяльній громаді церкви Архістратига Михаїла. У цьому фестивалі Meest-America брала участь уже другий раз (вперше — два роки тому). Представники компанії, репрезентуючи її послуги, вже традиційно дарували гостям сувеніри — торбинки, горнятка, календарі, а також тижневик «Міст». Водночас запрошували взяти участь в акції Discover Ukraine Draw.
У рамках цієї акції на сайті компанії www.meest.us/discoverukraine відбувається розіграш двох авіаквитків в Україну та безкоштовної екскурсії на двох в одному з міст України — Львові, Києві або Одесі. Спільно з Meest-America цю акцію проводить поштова агенція International Post Service «Галичина». Агенція є партнером компанії Meest-America й одночасно її представником у Філадельфії, де розташована за адресою: 11880 Bustleton Ave., Unit 103, Philadelphia, PA 19116, тел.: 215-342-4245.
Реєстрація учасників цієї акції відбуватиметься до 30 червня ц. р., після чого буде виявлено її щасливого переможця. Проте безпосередньо на фестивалі було визначено трьох переможців у вже традиційному для такого свята розіграші трьох цінних призів від компанії Meest-America. Щасливим власником головного призу — камери GoPro — став Еміль Адамов, безкоштовне авіавідправлення посилки в Україну дісталося Оксані Гладо, а безкоштовне морське перевезення — Олегові Ридзаничу.

Стенд компанії Meest-America

Наступного дня представники Meest-America вже третій рік поспіль брали участь у святі національної культури, музики, танцю та кухні на Стейтен-Айленді, де відбувався 6-й щорічний фестиваль церкви Пресвятої Трійці. Біля намету компанії було особливо людно, адже гості фестивалю уже звикли, що тут вони можуть дізнатися необхідну інформацію про послуги, які надає Meest-America, одержати пам’ятний сувенір, свіже число тижневика «Міст», а також узяти участь у розіграші цінних призів.
До слова, розіграш лотереї від Meest-America на фестивальній сцені вже традиційно стає однією з родзинок цього свята. І значна заслуга в тому Михайла Хомина, незмінного впродовж усіх років ведучого фестивалю. За його допомогою визначення переможців відбувалося у веселій ігровій формі зі залученням багатьох наймолодших учасників-дошкільнят. У підсумку володарем головного призу — камери GoPro — став Степан Вацик, безкоштовне авіа відправлення посилки в Україну дісталося Оксані Прокопів, а безкоштовне морське перевезення — Галині Углик.

Нагородження камерою GoPro

Компанія Meest-America Inc. сердечно вітає переможців і запрошує всіх до участі в наступних розіграшах призів, які відбуватимуться на інших українських фестивалях.

Іван Бескид

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply