Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 27, 2020

Meest-America — компанія для усієї сім’ї: підтверджено на українських фестивалях у Стемфорді та Пасейку

Автор:

|

Вересень 22, 2016

|

Рубрика:

Meest-America — компанія для усієї сім’ї: підтверджено на українських фестивалях у Стемфорді та Пасейку
Василь і Марія Щури виграли головні призи в Пасейку

Василь і Марія Щури виграли головні призи в Пасейку

Початок осені у США позначений проведенням традиційних українських фестивалів, які тепер кожного вікенду відбуваються у різних місцевостях компактного проживання українців. У двох із них — Стемфорді та Пасейку — взяла участь і компанія Meest-America.
У м. Стемфорді відбувся 49-й Український фестиваль штату Коннектикут. Від інших подібних українських свят у США він відрізняється тим, що є фестивалем усієї єпархії й об’єднує відразу десять українських католицьких парафій. Мальовничим є саме місце його проведення — на території духовної семінарії Святого Василія. Її окраса — головна будівля — замок, який є визначною місцевою пам’яткою. Тепер у ньому розташовані український музей і бібліотека.
Впродовж дня на подвір’ї семінарії вирувало свято української культури, свято музики, танцю та кухні. Як завжди, було людно біля намету компанії Meest-America. Її представники традиційно дарували гостям сувеніри та пропонували взяти участь у розіграші цінних призів — відеокамери GoPro і двох безкоштовних пересилок. А митець Оксана Ізбянська розмальовувала личка (face paint) дітям і навіть дорослим.

Оксана Ізбянська оголошує результати в Стемфорді

Оксана Ізбянська оголошує результати в Стемфорді

Молитвою та виконанням державних гімнів США й України розпочався минулої неділі український фестиваль католицької церкви Святого Миколая у Пасейку (штат Нью-Джерзі). Відтак парафіяльній громаді передали український національний прапор (він буде зберігатися в церковному музеї) з підписами бійців батальйону «Айдар», який воює на сході України. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у цій війні українських бійців.
На своє свято парафіяльна громада зібралася вже 32-й рік поспіль. Місцева парафія — одна з трьох у Філадельфійській архієпархії, де є при церкві школа, що має давні традиції. Заснована була ще далекого 1943-го. А рівно 40 років тому з патріаршим візитом її відвідав патріарх Йосип Сліпий. У Пасейку Meest-America розігрувала, крім двох безкоштовних пересилок, сучасну фотокамеру Lytro.

Володимир і Галина Сагани – переможці лотереї в Стемфорді

Володимир і Галина Сагани – переможці лотереї в Стемфорді

Обидва розіграші — і в Стемфорді, і в Пасейку — виявили надзвичайно рідкісний результат як для лотереї. Принцип виявлення переможців в усіх розігришах, які проводить компанія Meest, завжди той самий: щасливі лотерейні квитки витягують найменші діти, які є на фестивалі. Так от, волею випадку на двох різних фестивалях, у різних штатах переможцями стали подружні пари. У Стемфорді дитячі руки витягнули переможні квитки для подружжя Саганів — Галина виграла головний приз відеокамеру GoPro, а її чоловік — сертифікат на безкоштовну авіапосилку в Україну. Ця пара лише третій рік, як одружена, в США прибули туристами вдруге.
У Пасейку надзвичайно раділа приємній несподіванці подружня пара Василь і Марія Щур. Разом із двома дітьми вони приїхали до Америки 13 років тому. Головний приз фотокамеру Lytro виграв п. Василь. Він працює в Нью-Йорку на контракшнл. Пані Марії, котра працює в кредитівці Nova UA в Кліфтоні, дісталася безкоштовна відправка посилки морем.
Мабуть, а, можливо, таки напевне, в тому, що переможцями стали подружні пари, є щось символічне. Адже компанія Meest-America вже понад 25 років надійно служить громаді, приносячи радість і добро в родини.

Іван Бескид

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply