Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Марина Порошенко відвідала Консисторію УПЦ США

Автор:

|

Вересень 27, 2017

|

Рубрика:

Марина Порошенко відвідала Консисторію УПЦ США

Марта Галагоза піднесла Марині Порошенко коровай

Перша леді України Марина Порошенко відвідала Консисторію Української православної церкви (УПЦ) США у Сомерсеті (штат Нью-Джерзі). Митрополит Антоній та Архієпископ Даниїл показали гості садибу і провели з нею ділову розмову, після чого жінка відвідала храм св. Андрія Первозванного у Савт-Бавнд-Бруку. Біля храму її вітали настоятель — митрофорний протоієрей Юрій Сівко та його дружина Леся Сівко, голова Сестрицтва Покрови Пресвятої Богородиці з парафіянами, серед котрих були, зокрема, мешканці «Українського села», що розташоване неподалік, слухачі семінарії св. Софії, а також учні Школи танцю «Юність» Григорія Момота — ансамбль «Барвінок». Саме танцюристка Марта Галагоза піднесла гості коровай, а Надія Масленнікова — квіти. У храмі відбувся молебень за Україну.
Марина Порошенко також відвідала мавзолей патріарха Мстислава, ушанувавши в такий спосіб пам’ять великого діяча УПЦ, та поклала квіти до пам’ятника Борцям за волю України.
На площі перед церквою ансамбль «Барвінок» показав свою майстерність у танці. Тут же відбулося щире спілкування гості з громадою. Наприкінці зустрічі п. Порошенко повідомила, що відпочила душею у цьому місці та подякувала закордонним українцям за підтримку України, збереження на чужині традицій українського народу та виховання в українському дусі молодого покоління дітей.

Ларіон Костенко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply