Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Концерт «Київського тріо» в Норт-порті

Автор:

|

Квітень 04, 2013

|

Рубрика:

Концерт «Київського тріо» в Норт-порті

У неділю 24 березня 2013 року в переповненій залі Українського релігійного й культурного осередку імені Св. Андрія в Норт-порті (штат Флорида) відбулася надзвичайно приємна подія — концерт славетного «Київського тріо», до якого входять піаніст Володимир Винницький, віолончелістка Наталія Хома та скрипаль Назар Пилатюк. А додатковою атракцією була присутність і участь композитора й піаніста маестро Мирослава Скорика з Києва, який відзначив цьогоріч своє 75-ліття.
У складі «Київського тріо» – світової слави віртуози, які походять з України. Скрипаль Назар Пилатюк студіював у Львівській державній музичній академії, а віолончелістка Наталія Хома і піаніст Володимир Винницький навчалися в престижній Московській консерваторії. Кожен із них зробив блискучу кар’єру як соліст і як камерний музикант, виступаючи з оркестрами й із камерними музичними колективами в Америці та Європі. «Київське тріо» — чудова віртуозна музична група.
Присутні, мов зачаровані, слухали класичні композиції Шуберта, Кассада, Вілла-Лобоса, Шопена, Гайдна й наприкінці — твори маестро Скорика. Його «Українську мелодію» виконало «Київське тріо», а «Поему» — скрипаль Пилатюк і маестро Скорик. «Карпатську рапсодію» зіграли скрипаль Палатюк і піаніст Винницький, а фінал «З джазові композиції» – Скорик і Винницький.
Бурхливі оплески й овації засвідчили захоплення присутніх у залі. На знак удячності виконавцям було передано чудові букети. Дарія Томашоська від імені осередку подякувала всім музикантам за їхню участь у цьому небуденному концерті, а Віра Боднарук привітала маестро Скорика зі 75-річчям і побажала подальших блискучих досягнень у творчості. Присутні заспівали для маестро гучне «Многая літа».
Щире «спасибі» належить спонсорам цього концерту — Анні Маріяні, Вірі й Богданові Боднарукам, Нелі та Богданові Лехманам, Іванні Головатій, Ліді Бойко й Ромі та Богданові Ґуранам. Великим успіхом концерт завдячує Анні Маріяні, Дарії Томашоській, Нелі Лехман, Галі та Вікторові Лісничим, Євгенові Томашоському й Вірі та Богданові Боднарукам.
Прес-референтура осередку Св. Андрія
Фото Віктора Лісничого

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply