Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 23, 2018

Конґрес українців Америки відбудеться в Гартфорді

Автор:

|

Червень 09, 2016

|

Рубрика:

Конґрес українців Америки відбудеться в Гартфорді
Український народний дім у Гартфорді

Український народний дім у Гартфорді

Український конґресовий комітет Америки (УККА) 23-25 вересня ц. р. проведе свою чотирирічну конвенцію — ХХІІ Конґрес українців Америки. Захід відбуватиметься в Українському народному домі у Гартфорді (штат Коннектикут), під час якого будуть вибрані нові керівні органи УККА та визначений план роботи на наступні чотири роки. Під час конвенції на першому пленарному засіданні делегати заслухають звіти членів Крайової екзекутиви, голів комісій при КР та обговорять різні проекти, що були реалізовані впродовж останніх чотирьох років.
Проходитимуть також спеціальні семінари (круглі столи), на яких обговорюватимуться різні питання, зокрема важливі політичні, стратегічні та соціальні проблеми, які впливають на майбутнє нашої громади та наших відносин із Україною. В суботу відбуватиметься семінар під назвою «Підтримаймо Україну» і «Громада 2040»; там дискутуватимуть майбутнє та зростання нашої громади та підтримку і допомогу Україні у майбутньому.
Увечері Український народний дім у Гартфорді й Українсько-американські організації Великого Гартфорда проведуть святковий бенкет для відзначення 25-ї річниці Незалежності України. В бенкеті візьмуть участь почесні гості американського й українського політичного світу, у мистецькій частині виступлять відомі українські таланти. Під час бенкету «Шевченківські грамоти волі» будуть вручені особам, котрі доклали надзвичайно багато зусиль для добра УККА, поширення української історії та культури, або відіграли важливу роль у державному будівництві України. Понад 75 років ця найвища нагорода вручається главам держави, державним діячам, провідникам української громади, активістам і працівникам на громадській ниві, котрі втілюють пророче натхнення Тараса Шевченка, національного пророка України ХІХ ст., котрий присвятив усе своє життя демократії та домагався незалежності для України.
У неділю, під час останнього дня конвенції, делеґати виберуть нові керівні органи Українського конґресового комітету Америки та приймуть резолюції конґресу, які накреслять напрямки праці УККА на наступні чотири роки. З нагоди конвенції готується конґресова книжка, частина якої буде присвячена привітанням та оголошенням від членів і організацій у межах української громади.

Прес-служба УККА

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...