Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

Конференція пам’яті про Голодомор

Автор:

|

Жовтень 03, 2013

|

Рубрика:

Конференція пам’яті про Голодомор

Ґеноцид в Україні в 1932-1933 рр. (Голодомор) входить до числа найгірших випадків жорстокості одних людей проти інших і, мабуть, є найгіршим прикладом використання їжі як зброї проти людства. Цього року у зв’язку з 80-ю річницею Голодомору Український конґресовий комітет Америки (УККА) проводить серію заходів, присвячених цій трагічній сторінці нашої історії. Одним із них є міжнародна конференція під назвою «Оцінюючи Голодомор», яка проходитиме 5-6 листопада ц. р. у Прінстонському клубі в Нью-Йорку.
У цій дводенній конференції візьмуть участь провідні світові вчені, які досліджують Голодомор. За вашої підтримки в рамках конференції УККА хотів би віддати належне тим, хто пережив Голодомор, провівши особливу церемонію.
Звертаємося до всіх із проханням допомогти нам успішно провести церемонію «Данина пам’яті тим, що пережили Голодомор». Тому просимо якнайскоріше надіслати до Крайової канцелярії будь-яку контактну інформацію (адресу, телефон, електронна пошта) тих людей із вашої місцевості, які пережили Голодомор. Дякуємо за вашу підтримку й співпрацю в цьому дуже важливому питанні.
Із пошаною,
Крайова канцелярія УККА

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply