Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

Командир грузинських військових зустрівся зі студентами

Автор:

|

Лютий 23, 2017

|

Рубрика:

Командир грузинських військових зустрівся зі студентами
Мамука Мамулашвілі

Мамука Мамулашвілі зі студенткою Тамарою Йоселіані

Cтуденти та викладачі Академії Святого Юра, що на 215 East Sixth Street in the East Village в Мангеттені, нещодавно зустрілися з Мамукою Мамулашвілі, командиром грузинського батальйону Національної гвардії Збройних сил України. Батальйон, у складі якого служать не лише грузини, а й американці та бійці інших національностей, воює пліч-о-пліч із українцями зі самого початку вторгнення Російської Федерації (РФ) в Україну 2014 року.
Андрій Стасів, Директор академії, репрезентував учням п. Мамулашвілі та наголосив, що зустрічі з солдатами з передової лінії фронту дуже важливі для усвідомлення величини кризи в Україні та як ця криза впливає не тільки на українців, а й на світову громадськість. Пан Стасів підкреслив роль України в геополітичних процесах і той факт, що аґресія РФ проти України ставить під загрозу права волелюбних людей всієї земної кулі, в т. ч. американців.
Мамука Мамулашвілі розповів студентам і вчителям про прогрес, досягнутий грузинськими й українськими військами не тільки у стримуванні російських загарбників, а й у витісненні їх зі зайнятих позицій у бік східного кордону України. Грузинський військовик не сумнівається в тому, що війна закінчиться перемогою України не тільки тому, що українці за останні три роки набули величезного військового досвіду, а й через мотивацію українських військовиків. «Росіяни воюють за гроші, українці ж — за волю», — наголосив п. Мамулашвілі.
Відбулася відкрита та правдива розмова студентів із воїном. Учням було цікаво дізнатися про його особистий досвід у цій війні, який, на його думку, може допомогти українцям і тоді, коли ця криза скінчиться.
Мамука Мамулашвілі висловив упевненість, що кінець війни неминучий, але для того, щоб його прискорити і тим самим спасти багато життів, дуже важливо, щоб усі люди, а не тільки українці, поширювали правдиву інформацію про цю війну. Він розказав про шкоду, яку приносить російська пропаганда та попросив студентів і далі підтримувати солдатів в Україні, не лише збираючи кошти для них, а й розповсюджуючи правду про війну.
Зустріч дала студентам унікальний шанс поспілкуватись із військовим бойовим командиром, живим героєм, котрий приїхав прямо з передової, почути з його вуст розповідь про теперішні події в Україні. У результаті учні стали краще розуміти, що ж насправді відбувається в Україні, особливо на східному фронті.
Висловлюємо нашу щиру подяку Іванці Заяць, президенту Нью-йоркського відділу Українського конґресового комітету Америки за організацію цієї важливої пізнавальної та цікавої зустрічі.

Ірина Чуян

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply