Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Із Нью-Йорку — з любов’ю до України

Автор:

|

Лютий 27, 2014

|

Рубрика:

Із Нью-Йорку — з любов’ю до України

Бруклінський міст, один із головних символів Нью-Йорка, на один день став символом Майдану та перемоги українського народу. Понад тисячу осіб пройшло 22 лютого цим мосту під українськими прапорами, щоб ушанувати пам’ять жертв у Києві, а також привітати одне одного з перемогою. Пліч-о-пліч з українцями йшли росіяни, білоруси, грузини, американці, японці, литовці та люди з багатьох інших країн світу. Автомобілі, які проїжджали мостом повз, сигналили на знак солідарності з учасниками.

За словами Валентини Бардакової, уродженки Чернігова й однієї з організаторів акції, ніхто не очікував такого відгуку та такої кількості людей, адже інформацію про ходу поширювали, в основному, у соціальних мережах. Спочатку захід замислювали як день пам’яті й скорботи, на самому мосту та в Бруклінському парку відслужили службу за загиблими, але водночас акція стала святом перемоги українців над безжальною політичною машиною.
Ірина Магомет — родом із-під Івано-Франківська. Саме її заслугою стали величезні жовто-блакитні прапори, які, як річка, накрили Бруклінський міст: «Складно стримати емоції, що одночасно переповнюють усіх, — горе, радість і трепет, із якими українці зустріли сьогоднішній день, але в жодному разі не можна забувати про поранених, про сім’ї та близьких загиблих. Адже найближчим часом їм дуже знадобиться допомога, у тому числі матеріальна».
У ці дні українська діаспора в Нью-Йорку проводить благодійні заходи з метою збору коштів для постраждалих і їхніх родин.

Ольга Логінова

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply