Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

Гопак на честь Євромайдану

Автор:

|

Грудень 04, 2013

|

Рубрика:

Гопак на честь Євромайдану

У Чикаґо на параді до Дня подяки станцювали гопак на честь Євромайдану в Києві. Так чиказькі українці підтримали протести співвітчизників проти призупинення євроінтеграції. «Український ансамбль «Громовиця» став частиною грандіозного параду до Дня подяки в Чикаґо. Молоді українські танцюристи станцювали гопак на центральній площі міста, серед чиказьких хмарочосів, і на очах у мільйонної публіки в прямому ефірі американського телебачення», — ідеться в повідомленні порталу Vidia.

Танцюристи ансамблю вирішили присвятити свій виступ Євромайдану й Україні. На підтримку європейських прагнень українців вони пов’язали на руках сині стрічки зі зображенням тризуба. Як наголосила Роксана Пилипчак, керівник колективу, для них це велика честь — представити на американській землі не тільки молодь, але також показати в Україні, що їхня душа, їхнє серце – із Майданом.
«А ми на майдані тут, у Чикаґо, але наше серце — українське», — сказала вона. Молодь із «Громовиці» пройшла з танцем кілька кварталів центральною чиказькою вулицею Стейт. Багатотисячна публіка зустрічала українських танцюристів гучними оваціями.

До слова
Українці в Лос-Анжелесі провели свій мітинґ за євроінтеграцію. Активісти пройшлися містом із прапорами України та Європейського Союзу. Під час акції українська діаспора фотографувалася з вуличними акторами в костюмах Джека Горобця та Спайдермена.


About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply