Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, May. 20, 2018

Гідна справа, що плекає нашу спільну перемогу

Автор:

|

Лютий 12, 2015

|

Рубрика:

Гідна справа, що плекає нашу спільну перемогу

Пачки доля України

Злучений український американський допомоговий комітет (ЗУАДК) — це саме та організація, яка упродовж 70 років не залишається осторонь чужої біди, бо чужої біди не буває, і відгукується на найнагальніші потреби нашої України у найважчі часи її боротьби, бо Україна в нас — одна-єдина, бо вона воює за себе, за тебе, за нас, за своє, твоє й наше буття.
Покладаючись на відомих і невідомих небайдужих численних благодійників і добровольців, ЗУАДК зараз робить свою плідну справу, яка формує фундамент людськості, не дозволяє піддатися зневірі, а допомагає крокувати вперед тим нашим землякам, котрі найбільше потребують підтримки: сиротам, знедоленим, людям похилого віку, калікам. Це – і підтримка різноманітних освітянських і патріотичних програм для бідних дітей і дітей із багатодітних родин і багато інших благородних справ, перелік яких неможливо вмістити в кілька рядків.
На історичних віхах ЗУАДК завжди залишається поряд з Україною: чи під час Помаранчевої революції, чи в часи Євромайдану та російського вторгнення, — жваво та плідно допомагає всім тим землякам, котрі захищають українську незалежність, віддаючи все до останку, віддаючи найдорожче – своє життя.
Додатково до грошей і закупів, які були зроблені в Україні влітку та восени (77 окремих пачок і валіз вагою по 50 фунтів кожна), для воїнів Антитерористичної операції (АТО) і Київського військового шпиталю, в Україну було вислано літаком три контейнери з гуманітарною допомогою взимку.
29 вересня 2014 року на адресу обласної громадської організації «Спілка безквартирних ветеранів Афганістану» у Львівській області «Наш дім» було відправлено 40-футовий контейнер. До контейнера загальною вагою 12 т входили вживані, але в дуже доброму стані меблі (столики, крісла, полички), дитячий, жіночий і чоловічий одяг, а також ковдри, коци, постіль, подушки, матраци, візочки, ліжка (зокрема, велике ліжко для важкопораненого, а також для обстеження хворих, лікарські ліжка) і ліфт по сходах для інвалідів, ходунки, милиці й частини до них, палиці, портативні туалети, сидіння для душу, ультразвукові апарати (ProServ i Sony), засоби та сходи для терапії, лампи для читання рентгенівських знімків, зарядний пристрій, різноманітне медичне/лікарське приладдя: для інгаляції (зокрема, інгалятор Misty max 10th, кисневі маски, тощо), для сечової системи та шлунково-кишкового тракту, інсуліно-захисні контейнери, хірургічні панчохи, протипролижневі подушки, ендоскоп ATT To. І це — лише неповний перелік змісту вантажу, загальна вартість якого — $45,969.00. Вантаж надійшов для членів організації та їхніх родин, лікарень містечок Пустомит, Рудок, львівської лікарні «Інваліди війни» та на потреби учасників АТО.
22 листопада 2014-го для потребуючих громади і лікарень, які обслуговують потерпілих воїнів АТО, на адресу громади Української православної церкви київського патріархату «Логос» (Київська область) було відправлено також 40-футовий контейнер вагою 11,570 кг і вартістю $29,090.00. Цього разу до контейнера входили переважно вживані, але у доброму стані речі: дитячий, жіночий і чоловічий одяг, а також ковдри, коци, постіль, подушки, матраци, візочки, ліжка, різноманітні медичні засоби, ходунки, медичні й інші меблі (столи для обстеження хворих, шпитальне ліжко), парасолі, таборовий годувальний матрац, двигун і кабелі до ліфту на сходи, медичне устаткування (ультразвуковий апарат і монітор до нього), засоби для фізичної терапії тощо. Крім цього було надіслане і нове медичне та лікарське обладнання (рентген-апарати), тканини, інше спорядження.
А 27 грудня 2014 року знову на адресу обласної громадської організації «Спілка безквартирних ветеранів Афганістану в Львівській області «Наш дім» був відправлений 40-футовий контейнер. Слід зауважити, що співпраця з цією організацією є надзвичайно дієвою та конструктивною. Їхня дбайливість і відповідальність у розподілі вантажу, а потім чітка й оперативна звітність заслуговують на особливу подяку.
До контейнера загальною вагою 10,478 т входили спальні мішки для особливо низьких температур, медичне обладнання та медичні засоби, засоби особистої гігієни, 4 920 пар термобілизни, теплі шкарпетки — 1 420 пар, 4 320 пар рукавиць, вживаний камуфляжний одяг, 257 пар зимового військового взуття (з ініціативи представника ЗУАДК у Рочестері), 39 120 грілок для рук і ніг, 15 пачок із іграшками для дітей-сиріт, батьки котрих загинули під час війни, два електричних інвалідних візки, 100 тактичних турнікетів, 350 комплектів кровоспинних перев’язувальних матеріалів (Olaes Modular Bandage), 150 джгутів (турнікетів; SWAT і Soft Tactical Tourniquet), 738 штук QuikClоt, 15 пачок (29 480) лікарських масок.
Також для сиротинців, діти з яких входять до Української ліґи бейсболу, було відправлено вісім великих пачок із бейсбольним спорядженням та одягом (за ініціативи Василя Тараська і Романа Леськова). Знову ж таки це — лише неповний перелік вмісту вантажу, загальна вартість якого — $105,675.00.
Усе, що висилає ЗУАДК, проходить відповідну санітарну та дезінфекційну обробку та задовольняє всі екологічні вимоги. Злучений український американський допомоговий комітет також налагодив продуктивну співпрацю з державними установами України й іншими комерційними та громадськими структурами. Щиро дякуємо за сприяння «Міжнароднім авіалініям України», посилковому бюро «Дніпро», посилковому бюро «Міст» і Universal Travel, посольству України у Вашинґтоні та консулату України в Нью-Йорку.
Ці три контейнери — лише мала частка тої допомоги, яку ЗУАДК надавав і продовжує надавати завдяки вам, дорогі невтомні жертводавці, завдяки всім, чиє серце навіть за тисячі миль від України здатне битися разом із іншими, зболеними й змученими важкими викликами долі, серцями тих, що незламними крокують крізь полум’я війни та втрат, аби разом ми виплекали нашу спільну перемогу. Тож гуртуймося брат із братом!
Прес-служба ЗУАДК

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...