Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Генерал Муженко побував в ООЧСУ

Автор:

|

Вересень 27, 2017

|

Рубрика:

Генерал Муженко побував в ООЧСУ

Віктор Муженко — перший ліворуч

Нещодавно в Будинку державницьких організацій, що на 2-й авеню в Нью-Йорку, в домівці Головної управи (ГУ) Організації чотирьох свобід України (ООЧСУ) відбулася зустріч Віктора Муженка, генерала армії України та начальника Генерального штабу Збройних сил України (ЗСУ), з провідними молодими лідерами ООЧСУ та представниками українських організацій, котрі займаються допомогою ЗСУ. Зустріч організував професор Володимир Зарицький, референт зовнішніх зв’язків ООЧСУ та директор Центру українсько-американських відносин. Генерал прибув на зустріч у супроводі своїх колег — полковника Михайла Кириленка та Андрія Яковлєва, представника української місії при Організації Об’єднаних Націй.
Почесних гостей привітав Степан Качурак, голова ГУ ООЧСУ, котрий розповів присутнім про важливу історичну ґенезу організації, історичний зв’язок з ОУН-УПА і роль цієї оселі в політичному житті української громади. Саме в цьому будинку за ініціативи п. Качурака, Уляни та Марка Супрунів, а також Наталки Качурак, голови Об’єднання жінок ОЧСУ ім. Уляни Целевич міста Нью-Йорк, розпочали програму IFAK, яку пізніше переназвали «Захист патріотів» і надіслали нашим солдатам понад 20 тис. аптечок першої допомоги за стандартами НАТО. Крім цього, в Україну надіслали контейнер із медичним обладнанням для військового шпиталю в Одесі, а також чисельні посилки з теплим одягом, тактичними окулярами, бронежилетами, приладами нічного бачення та оснащенням для добровольчих батальйонів та української армії, які були необхідні на самих початках війни.
У дружній і теплій атмосфері обговорювалися різні питання та пропозиції, які хвилювали обидві сторони. Високий гість дав повні та вичерпні відповіді на змістовні питання, які найбільше хвилюють українців щодо гібридної війни в Україні, стану української армії, ситуацію в Криму та на Сході України. Генерал запевнив, що українська армія зараз вважається найсильнішою армією в Європі, і безумовно продовжить свою головну місію — збереження територіальної цілісності України й українського народу.
Всі учасники зустрічі дійшли спільного висновку: найголовнішою потребою для Україні тепер є надання летальної зброї з боку США. Молоді активісти зобов’язалися співпрацювати і продовжувати допомагати нашій армії на різних рівнях, співпрацюючи з урядовими чинниками в США й українським урядом та українською армією.
На закінчення Віктор Муженко подякував ООЧСУ за виконану роботу і вручив відзнаку ЗСУ. Голова ГУ ООЧСУ подякував гостям за те, що прийшли на цю зустріч, і за цінну інформацію, яка цікавить українців у США.

Богдан Гаврилюк

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply