Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Фонд Revived Soldiers Ukraine розширює діяльність

Автор:

|

Вересень 19, 2018

|

Рубрика:

Фонд Revived Soldiers Ukraine розширює діяльність

Офіційне фото учасників зустрічі

У Генеральному консульстві України в Нью-Йорку відбулася зустріч Олексія Голубова, генерального консула України в Нью-Йорку, Ірини Ващук, президента Благодійного фонду Revived Soldiers Ukraine (RSU), Євгена Турчака, голови громадської організації «Ветеранський рух України», Наталії Брандафі, директора компанії Meest-America, Іванни Лотошинської, голови Українсько-американської бізнес асоціації, Ігора Плескуна, підприємця та громадського діяча. У зустрічі також взяли участь: Мирослав Кастран, український консул; Тарас Садовий, Нестор Федоришин, Роман Венгренюк, волонтери RSU; Іван Бесяда, редактор тижневика «Міст».
Під час зустрічі п. Ващук розповіла про роботу фонду Revived Soldiers Ukraine. Вона, зокрема зазначила, що Фонд є неприбутковою організацією, основна місія якої — надання медичної допомоги військовослужбовцям, котрі зазнали важких поранень під час теперішньої російсько-української війни, а також підтримка сімей загиблих і поранених українських воїнів.
Перший поранений прибув до США в серпні 2014 року. З того моменту фонд прийняв і надав медичну допомогу вже 13-м важкопораненим воїнам. Керівник фонду зазначила, що йому допомагають звичайні люди по всіх Сполучених Штатах. «Люди, котрі знають лікарів, готових допомогти, звертаються до нас, а ми знаходимо поранених воїнів в Україні» — пояснила Ірина Ващук. Вона також розповіла про новий проект фонду Next Step Ukraine, який полягає у створенні реабілітаційного центру для тяжкопоранених воїнів в Україні і здійснюється спільно з благодійним Фондом братів Кузьміних. Центр зможе обслуговувати 40 хворих на місяць.
Євген Турчак, голова громадської організації «Ветеранський рух України», вже мав зустрічі з представниками ветеранських організацій США, під час яких йшлося про налагодження співпраці ветеранів двох країн. Він відомий в Україні під псевдо «Жора» — український кіборг, розвідник легендарної 95-ої бригади, брав участь у боях за Донецький аеропорт, за особисту відвагу нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. У Генеральному консульстві він розповів про розвиток ветеранського руху в Україні та можливі шляхи надання йому допомоги з боку українців США.
Цю ж тему продовжила Наталія Брандафі, директор компанії Meest-America, котра розповіла про можливості компанії щодо пересилання благодійної допомоги зі США в Україну. Від компанії її директор передала Ірині Ващук для Revived Soldiers Ukraine чек на $1000. До слова, працівники компанії також намагаються допомагати пораненим воїнам із України. Під час перебування у США на лікуванні майора Національної гвардії України Миколи Левкуна, «мостівці» зібрали для нього понад $1500.
Зі свого боку, генконсул Голубов пообіцяв інформаційну підтримку діяльності RSU задля активізації залучення благодійної допомоги, було домовлено про підтримання робочих контактів Фонду з Генконсульством.
Детальніше ознайомитися з роботою Фонду Revived Soldiers Ukraine можна на його веб-сторінці: http://www.rsukraine.org. Там же можна зробити доброчинний внесок.

Іван Бескид

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply