Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 15, 2020

Філадельфія відзначить Голодомор-Ґеноцид

Автор:

|

Жовтень 31, 2013

|

Рубрика:

Філадельфія відзначить Голодомор-Ґеноцид

Філадельфійський комітет великої метрополітальної Філадельфії на відзначення 80-ліття Голодомору-Ґеноциду, покровительство над яким перебрав Високопреосвященний митрополит Стефан Сорока й до якого ввійшло понад 20 громадських організацій, провів кілька засідань під проводом голови мгр. Уляни Мазуркевич. 
Комітет вирішив організувати відзначення цієї трагічної події 17 листопада ц. р. у двох частинах. Із першої-другої години пополудні 17 листопада 2013 року відбудеться громадське віче біля «Дзвону Свободи» на народній площі (Маркет і 5-та вулиця), де для американської публіки буде драматично представлено танець зі зображенням московського ґеноциду (хореограф — Галя Козак), а також відбудеться роздача інформативної літератури про роки голоду 1932-1933 рр., коли померло 8-10 млн невинних людей.
О третій пополудні в українській католицькій митрополичій катедрі Непорочного Зачаття за адресою: 830 Н. Франклін, відбудеться мистецький виступ на вшанування пам’яті невинних жертв московського геноцидного терору в Україні. У програмі — виступи чоловічого хору «Прометей», молодечого хору Баптистсько-євангельської церкви та квартету карпато-русинів. Учні «Нашої української рідної школи» (НУРШ) читатимуть уривки свідчень уцілілих жертв Голодомору, зібраних Конґресовою комісією США з дослідження українського голоду. У програмі буде також виступ дітей із драматичним танцем про голодомор за постановкою хореографа Галі Козак.
З Українського освітньо-культурного центру йтимуть автобуси. Щоби замовити місце, звертайтеся на до УОКЦ за тел.: 663-1166.
Прес-служба УОКЦ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply