Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Фестиваль на «Тризубівці»

Автор:

|

Липень 17, 2014

|

Рубрика:

Фестиваль на «Тризубівці»
Дитячий танцювальний ансамбль «Червоні маки» після привітання батьків (третій ряд, друга праворуч — Христина Момот, керівник ансамблю)

Дитячий танцювальний ансамбль «Червоні маки» після привітання батьків (третій ряд, друга праворуч — Христина Момот, керівник ансамблю)

Бажання створити на чужині умови, які би вдовольняли наші релігійні, національні та культурні потреби, були та є причиною творення організованого громадського життя не тільки для нас, українців, але й усіх інших національностей. Для української громади це – клаптик України на чужині, на спортовій оселі «Тризуб», де відзначали День батька.

До 1966 року такого свята у світі не було. Президент Ліндон Джансон оголосив третю неділю червня національним святом — Днем батька. Із часом цю ініціативу підтримало багато країн світу, які декларують повагу до родинних цінностей і виказують пошану до чоловіків-батьків.
Фестиваль із нагоди Дня батька відкрив Євген Луців молитвою «Боже Великий Єдиний». Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять «Небесної сотні» та полеглих воїнів, котрі віддали життя в Донецькій і Луганській областях за єдину Україну. Далі від імені Данила Ниша, президента УСО «Тризуб», він привітав усіх із Днем батька.
Державні гімни обох країн — Америки й України — стали першим акордом урочистостей на літній сцені. Розпочала фестиваль традиційно першою хореографічною композицією «Привіт» школа українського танцю «Волошки» (керівник — Тарас Левицький). Великий репертуар школи містить у собі хореографію з різних етнореґіонів України, зокрема Буковини, Бойківщини, Поділля та Гуцульщини.
Потішив присутніх дитячий колектив «Червоні маки» з Трентона (штат Нью-Джерзі) під керівництвом Григорія Момота та його доньки Христини. Сашко Перпета, Ростислав і Вікторія Бочаки, Тарас Михайлишин, Марко Івасюк, Софія Мусієнко, Оленка та Христя Михайлишин своїми виступами на «Тризубівці» подарували глядачам щире задоволення. Вони виконали в’язанку народних танців, які своєю динамічністю захопили всіх присутніх.
Після мистецької частини відбулася забава під звуки оркестри «Карпати», а на восьми футбольних полях пройшов всеамериканський футбольний турнір Open Cup Championship за участю 20 команд.

Роман Лужецький

Підписи до фото:
f1.jpg —
f2.jpg — Юна співачка Анна Маланчук виконує в’язанку українських народних пісень
f3.jpg — Наймолодша танцівниця колективу «Червоні маки» Христя Михайлишин перед виходом на сцену
f4.jpg —

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply