Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Євромайдани — у 18 містах США

Автор:

|

Січень 30, 2014

|

Рубрика:

Євромайдани — у 18 містах США

Українці в США провели мітинги, щонайменше, у 18 містах, продемонструвавши чи не найбільшу згуртованість за всю історію діаспори в Америці. Вони прагнуть засвідчити свою підтримку мітинґувальникам України, ушанувати пам’ять майданівців, загиблих під час протистоянь, висловлюють протест проти запровадження диктатури, застосування насильства, порушення прав і свобод людини. У діаспорі вимагали відставки Януковича, введення довгоочікуваних санкцій і скасування нещодавно ухвалених українським урядом антидемократичних законів. 

Близько 300 українців Бостона (штат Массачусетс) узяло участь у ході містом. За словами активістів, це — вже четверта акція на підтримку Майдану. Щодня українці Клівленда (штат Огайо) збираються під церквою Св. Покрови, щоби дізнатися новини з України, обговорити план допомоги Майдану та помолитися за нього. Загалом за кілька зустрічей активісти з Клівленда зібрали близько 25 тис. USD, які надіслали до Києва.
Українці також провели багатолюдну акцію біля вежі Спейс-Нідл, символу міста Сієтла. Асоціація українців штату Вашинґтон організувала вже п’ятий Євромайдан. Українцями зі Сієтла зібрано близько 4 тис. USD. За словами організаторів, це вже буде друга грошова допомога, надіслана в Київ.
У Вашингтоні (округ Колумбія) українці зійшлися на одну з найчисельніших своїх акцій від початку протестів у Києві. Близько 200 людей, серед яких були не тільки українці, а й грузини, поляки, білоруси, мітинґувало під стінами посольства України в США.
26 січня студенти організували автомайдан із Нью-Йорка, Нью-Джерзі до Філадельфії. Приблизно 300 автомобілів створило колону, яка на короткий час заблокувала рух транспорту в центрі Філадельфії. До слова, філадельфійці надіслали до Києва 6 тис. USD.
Більш ніж півтисячі українців прийшло на Народне віче в центрі Української околиці в Чикаґо. Мітинґ відбувся за участю гостей із Євромайдану. У день віча чиказькі українці пожертвували для Майдану понад 16 тис. USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply