Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Дитячий колектив українського танцю «Калина» підкорив Нью-Джерзі

Автор:

|

Квітень 26, 2018

|

Рубрика:

Дитячий колектив українського танцю «Калина» підкорив Нью-Джерзі

Дитячий колектив українського танцю «Калина» танцювальної школи «Надія» при Українській католицькій церкві Успіння Пресвятої Богородиці в Перт-Амбої (штат Нью-Джерзі) став абсолютним чемпіоном реґіональних змагань штату, які відбулися в East Brunswick у рамках великого американському конкурсу Revolution Talent Dance Competition 2018. Репрезентуючи українське мистецтво, маленькі танцівники вибороли перемогу серед майже 300 танцювальних колективів.
У своїй віковій категорії «Калина» зайняла перші місця абсолютно в усіх номінаціях. Українські діти перемогли у віковій категорії, у категорії «велика група», одержали особливу нагороду від суддів (Special Judges Award) і, здобувши звання реґіонального чемпіона, отримали запрошення на Всесвітній конкурс танцю (Golden Ticket To World Dance Championship). Таке запрошення одержали лише три колективи з усього чемпіонату і серед цих трьох наш колектив був першим!
Діти змагалися з дуже сильними танцюристами з багатьох авторитетних шкіл танцю штату Нью-Джерзі. Коли на величезній сцені зазвучала українська музика, зала стихла… і вибухнула емоціями захвату та оплесками, коли діти почали танець. «Калина» показала дуже професійну школу, за всіма законами хореографічного жанру, виконавши український танець настільки яскраво, що в залі не було байдужих, а судді оцінили цей виступ найвищим балом. Таким чином школа танцю «Надія», якою керує хореограф Надія Лемега, гідно представила українське мистецтво на цьому великому танцювальному святі. Вітаємо з цією чудовою перемогою та бажаємо успіху нашим чемпіонам, їхнім батькам і керівнику!

Оксана Табака

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply