Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 20, 2019

Допомогти, щоб жити!

Автор:

|

Лютий 03, 2017

|

Рубрика:

Допомогти, щоб жити!

Коли приходить біда, люди об’єднуються задля надії та допомоги. Ми і ті, для кого ми це робимо, будемо вдячні за пораду, сприяння або участь у цьому проекті. В Україні є понад мільйон онкохворих — діти, жінки, чоловіки. Онкохворим необхідно психологічна підтримка, яка вже дуже скоро може стати реальністю для дев’яти міст України.
Запропонована нами Міжнародна соціальна програма психологічної підтримки онкохворих «Три години без раку» відкрила нове ставлення громадянського суспільства до онкохворих. Тисячі онкохворих стали учасниками програми.
Ми ознайомили Організацію Об’єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО) з цією програмою 2011-го і нам відповіли: «ЮНЕСКО схвалює цю благородну ініціативу». 2016 року ЮНЕСКО рекомендувала втілити у реальність для багатьох країн світу: «Створення програм психологічної підтримки онкохворих «Три години без раку» для міст».
У Нью-Йорку зараз іде підготовка. Під час он-лайн майстер-класу для дев’яти міст України будуть створені програми психологічної підтримки онкохворих «Три години без раку». Тисячі онкохворих у кожному місті стануть учасниками цієї програми. Свої програми та рекомендації вони отримають у свого лікаря. У себе вдома вони безкоштовно, постійно й упродовж усього року будуть відвідувати центри культури, мистецтва, природи та спорту.
Вперше ще одна галузь сфери культури, мистецтва та спорту почне активно брати участь на постійній основі в житті суспільства. Системна інтелектуальна філантропія творчої інтелігенції для онкохворих стане постійним супутником цих міст. Очікувані результати — суттєва допомога онкохворим у боротьбі з недугою, покращення якості життя та збільшення тривалості життя онкохворих.
Міністерство охорони здоров’я України, Національний інститут раку в Києві повідомили про підтримку нашої ініціативи для України. Суспільні організації запропонували свою підтримку та участь у цьому проекті в Україні.
Для проведення он-лайн майстер-класу в Нью-Йорку необхідно на два місяці приміщення в обладнаному офісі на 4-5 робочих місць і трьох помічників керівника майстер класу для онлайн-спілкуваня з містами України. Охочі надати допомогу, а також узяти участь у проекті можуть звернутися електронною поштою: cancerpatients@yahoo.com
Запрошуємо вас! Тисячі онкохворих: діти, жінки, чоловіки, їхні родини, будуть вдячні за вашу участь у їхній долі!
Із побажаннями добробуту та здоров’я,
Юрій Халінський (Yuriy Khalinskiy Ph.D.), філантроп, автор iдеї, керівник Міжнародної програми психологічної підтримки онкохворих «Три години без раку», засновник товариства «Громадянські ініціативи — онкохворим», Нью-Йорк

Цитати з документів
United Nations Organization for Education, Science & Culture (UNESCO):
The Assistant Director-General for Natural Sciences, Flavia Schlegel UNESCO — Paris
Dear Dr Khalinskiy,
On behalf of the Director-General and in my own name, i wish you luck in this endeavor and hope that through this proposed initiative you are able to provide much needed psychological relief for cancer patients around the world». March 03 2016

Міністерство охорони здоров’я України:
«МОЗ України підтримує пропозицію впровадження зазначеної програми психологічної підтримки онкологічно хворих, оскільки програма забезпечить позитивний вплив на якість життя хворих на онкологiчнi захворювання».

Міський голова міста Херсон (одне з міст учасників он-лайн майстер-класу в Нью-Йорку):
«Управління охорони здоров’я Херсонської місцевої ради та підпорядковані йому лікувально-профілактичні установи міста зацікавлені та готові до участі в он-лайн майстер-класі по програмі підтримки онкохворих «Три години без раку».

Офіс Уповноваженого з прав людини України:
«Офіс готовий посприяти, надати власну площу офісу та підтримку для реалізації благої ініціативи, особливо в даному надзвичайно важкому гуманітарному напрямку».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...