Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Допомога жертвам війни гідності

Автор:

|

Жовтень 23, 2014

|

Рубрика:

Допомога жертвам війни гідності

Рука допомоги

Союз українок Америки (СУА) оголошує про створення програми «Допомога жертвам української війни гідності» шляхом фінансування відвантаження для відправки в Україну контейнера з таким медичним обладнанням: анестезійна машина OhmedaExcell 2105E (Serial # AMAY0155) з прикріпленим Ohmeda 7800 вентилятором, модель HP монітор M109413 (Serial # 3527184264), операційний стіл, Бові Machine — електроприпікання, ковдра з підігрівом, рентгенівський стіл і 41 велика коробка хірургічного приладдя. Усе це придбано лікарем Геннадієм Фузаловом (головою спілки лікарів DCtoHC, котрі співпрацюють для допомоги дітям) і подаровано лікарнями з міста Бостона.
Водночас, СУА розподілив $10,000 на підтримку жертв війни в Полтаві, Коломиї та Львові. Також СУА через DCtoHC придбав медикаменти на суму $35,000 для надання допомоги при травмах, аби допомогти пораненим військовослужбовцям. Крім того, $5,000 було надано пораненим у київських і дніпропетровських лікарнях.
Чому СУА запроваджує такий проект? Союз українок Америки має 90-річну історію вірогідного та сумлінного жертводавця гуманітарної допомоги українцям, де би вони не проживали. Наша організація є благодійною, має статус неприбуткової (зареєстрована в Америці та звільнена від податків) як така, що не може виділяти допомогу на озброєння, військове спорядження або підтримувати військові установи. Тому допомога була відправлена окремим пораненим солдатам і їхнім сім’ям, а також іншим цивільним особам, котрі постраждали від війни. Ці грошові гранти та матеріальні засоби були чітко орієнтовані та призначені на отримання медичної допомоги, засобів до існування й інших гуманітарних потреб.
Від моменту заснування 1925 року українськими далекоглядними жінками СУА стає провідною організацією у сфері реагування допомогою для українців по цілому світі, котрі потребують матеріальної, фінансової чи моральної підтримки. Завдяки розгалуженій програмі суспільної опіки наша організація надавала фінансову допомогу потерпілим від внутрішніх стихійних лих через Червоний Хрест; неодноразово підтримувала постраждалих від повені в західній Україні. Сюди входить і довготермінова підтримка жертв Чорнобильської катастрофи; освітні програми, які сприяють здоров’ю та безпеці, наприклад, допомога постраждалим від опіків дітям в Україні та запропонована кампанія в Україні «Програма на запобіжні засоби від опіків».
Із Фонду Чорнобиля СУА виділив $200,000 на придбання магнітно-резонансного томографа для Клінічного центру Києва (відділ травматології та невідкладної медичної допомоги); крім того було надано тисячі доларів на медичне та хірургічне приладдя. СУА придбав чотири аналізатори крові на суму $126,000 для реґіональної дитячої лікарні у Львові (тепер — лікарня № 10). Через програму СУА «Книги для України» лікарі в цьому медичному закладі отримали цінні медичні книги для програми медичного навчання. Останнім часом СУА доставив понад $100,000 гуманітарної допомоги пораненим на Майдані.
Передбачається, що гуманітарна допомога сприятиме невідкладній допомозі та довготерміновим потребам поранених воїнів чи цивільних осіб, постраждалих у війні, котрі потребуватимуть підтримки, щоби дати їм можливість жити повноцінним і незалежним життям, наскільки це можливо. Мета і завдання запропонованого проекту полягає у виявленні пацієнтів, наданні їм медичної та хірургічної допомоги і забезпеченні їхнього фізичного та емоційного відновлення.
СУА запрошує вас приєднатися до нас у важливій гуманітарній роботі та підтримати це найважливіше сприяння нашим пораненим волелюбним людям у цій боротьбі за гідність. Ваш даток можна відрахувати від податку. Ваша пожертва перейде безпосередньо до фонду допомоги жертвам війни.
Contact Information: UNWLA Social Welfare Chair, Lidia@Bilous.net. How to contribute: Make checks payable to UNWLA War Victims Fund & mail to: The UNWLA, 203 2nd Avenue, New York, NY 10003-5706. To contribute by pay pal go to: Contribute Today on our web site: http://www.unwla.org Do not forget to note that donation is for the UNWLA War Victims Fund.
Спасибі вам за вашу щедру підтримку! Війна руйнує долі. Відправляйте свою щедру пожертву якнайскоріше. Допоможіть у реабілітації потерпілих!
Прес-служба Союзу українок Америки

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...