Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Допомагаємо Євромайдану

Автор:

|

Грудень 11, 2013

|

Рубрика:

Допомагаємо Євромайдану

Заява УККА

Ми, представники української громади в США, стоїмо на становищі, що найкращий стратегічний курс для України як у площині економічного розвитку, так і для національної безпеки – це курс євроінтеграційний. Тому ми стурбовані різким поворотом у стратегічній політиці, як це подав президент Віктор Янукович і прем’єр Микола Азаров.
Тим більше вважаємо, що цей різкий розворот від європейського курсу на користь Митного Союзу був спричинений надмірним тиском із боку Росії. Ми добре усвідомлюємо, що Росія — це не тільки наш сусід, але поневолювач українських земель і нашого люду протягом століть. При цьому нагадуємо, зокрема, цього року – на 80-літті трагедії Голодомору, що центром усіх директив і розпоряджень, які довели до Ґеноциду нашого народу, була Москва.
Висловлюючи це, ми є свідомі того, що не ми покликані спрямовувати стратегічний курс України та її народу. Цей курс повинен встановити сам український народ в Україні. Нинішні євромайдани по цілій Україні з підтримкою української діаспори, а головно в Києві, – це вияв волі народу. Цей вияв ми вітаємо та заохочуємо.
Але основне, не важливо, погодилися би ми з конституційними вимогами народу на майданах чи ні, – ми захищатимемо його права висувати ці вимоги. Тому ми засуджуємо всі силові методи розгону Майдану, як це відбулося вночі з 29 на 30 листопада ц. р. на київському Євромайдані. Не тільки засуджуємо явне брутальне побиття «беркутівцями» українського народу на Майдані, але також і всі інші провокації, улаштовані силовими органами під командуванням влади, для того щоби перетворити мирні протестні акції на силове протистояння.
У цьому місці долучаємося до вимог народу щодо відставки Кабінету Міністрів, карного розслідування незалежним міжнародним трибуналом силових розгонів і провокацій і покарання винних. Остаточно, як вимагає народ в Україні, і ми змагаємо до відставки президента Януковича та скликання дочасних президентських виборів із чітким визначенням поальшого стратегічного курсу для України та її народу. Дорогі українці в Україні, продовжуйте ваші майдани. Ми – із вами!
Український конґресовий комітет Америки

Шановна громадо!
Як винятково благочинна організація ЗУАДК сприяє українцям у потребі. Згідно з нашою 70-літньою традицією, ЗУАДК розпочав акцію допомоги особам, які постраждали на Євромайдані. Допомога надається у вигляді медикаментів, харчів, одягу, коців (ковдр), термосів тощо. Ми, українці, вважаємо своїм обов’язком підтримувати земляків у такі переломні часи.
ЗУАДК передав призначену Дирекцією негайну гуманітарну допомогу, котра була вичерпана на згадані потреби. У цей критичний час ЗУАДК продовжує збірку. Допомагатимемо пораненим, які є в лікарнях, хворим і іншим потребуючим.
Ваші пожертви можна висилати на: UUARC, 1206 Cottman Avenue, Philadelphia, PA 19111 у мемо: Гуманітарка ЄМ, або «on-line donation» на www.uuarc.org, або на рахунок ЗУАДК у кредитівках Філадельдії, Нью-Йорка, Йонкерса та Чікаґо. Усі пожертви звільнено від податків.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply