Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Добровольці Корпусу миру на Українських днях

Автор:

|

Вересень 06, 2012

|

Рубрика:

Добровольці Корпусу миру на Українських днях

Традиційні Українські дні в Чикаґо, які збігаються з річницею Незалежності України, відбулися 25—26 серпня ц. р. у Сміт— парку в українській околиці міста — під патронатом Українського конґресового комітету Америки (відділ Іллінойс). Цього разу погода не сприяла, бо хоч перший день і був сонячним, але надто спекотним, то наступного дня падав дощ і заповідалося на бурю. Тож у суботу на фестини завітало понад 3 тис. осіб, а в неділю теж було трохи гостей, хоч і не тисячі, як попереднього дня.

Товариство української мови імені Т. Шевченка (ТУМ) мало свій стіл, де були виставлені книжки, видані обласними організаціями «Просвіти» в Україні за фінансової допомоги ТУМ-Чикаґо. До стола ТУМ у суботу, пополудні, підходили молоді люди, які цікавилися підручниками з української мови. Як виявилося, це були колишні добровольці Корпусу миру в Україні в 2008—2011 рр. Було гарно говорити з ними українською мовою, яку вони засвоїли в Україні, і почути, що вони хочуть удосконалювати своє знання української мови, щоби спілкуватися зі своїми друзями-українцями.

Як приємно почути, що в час, коли українська мова перебуває під загрозою зникнення в Україні, нею цікавляться й хочуть її вивчати молоді американці Айден Ренеґан, Кері Стромберт, Еллісон Спрінґер i Тоні Гойт! Опісля ТУМ надіслало цим зацікавленим добровольцям інформацію, де вони зможуть отримати матеріали для вдосконалення своєї української мови.

Віра Боднарук

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...