Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Діаспора закликала підтримати Україну зброєю

Автор:

|

Вересень 04, 2014

|

Рубрика:

Діаспора закликала підтримати Україну зброєю

Мітинґ діаспори

У Вашинґтоні кілька сотень представників української діаспори й інших національностей 31 серпня провели під стінами Білого дому акцію протесту під гаслом «Зупиніть третю світову зараз!» Активісти виступали проти російського вторгнення на українську територію та закликали Адміністрацію США надати військову допомогу Україні.

«Ми просимо надати військову підтримку, розуміючи, що ніяке «глибоке занепокоєння» та подібні формулювання західних політиків у цій ситуації просто не мають сенсу», — прокоментувала мету акції Анастасія Рибицька, віце-президент громадської організації RAZOM.
За її словами, люди з’їхалися до Вашинґтона з різних міст, зокрема з Нью-Йорка, Філадельфії, Балтимора та багатьох інших. Причому, зазначила співорганізатор, мобілізувалися дуже швидко — на тлі останніх трагічних подій, пов’язаних із неприхованою аґресією російських регулярних військ на сході України, за лічені дні відгукнулися сотні активістів.
«Ми навіть не встигли оформити дозвіл (на проведення заходу. — Ред.) за процедурою, але маємо добрі стосунки з поліцією, бо проводимо тут акції протесту вже не перший місяць, тож усі організаційні питання вирішили дуже швидко», — розповіла п. Рибицька.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply