Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Діаспора виховує свідомих українців

Автор:

|

Червень 28, 2018

|

Рубрика:

Діаспора виховує свідомих українців

Свято останнього дзвоника нещодавно відбулося у Школі українознавства «Самопоміч» у Нью-Йорку. У вишиванках прямували молодші класи до церкви, а старші, 11-класники, поважно ступали за ними. Цього року з нашої школи вилетіли у світ 14 випускників. Вони від маленького відвідували уроки, вчилися наукам, а також співати та танцювати, бути свідомими українцями, тепер уже понесуть у світ добре слово про Україну, будуть відстоювали її інтереси.
Дякуємо батькам, на чолі з Оксаною Коваль, головою батьківського комітету, котрі доклали великих зусиль, аби цей шкільний рік пройшов успішно; Наталії Думі, голові об’єднання українців Америки «Самопоміч» у Нью-Йорку, за її неустанну підтримку школи, котра хоч вже й не працює у школі, але завжди знаходить час нас провідати; Талі Даниш, члену дирекції, за її невичерпну енергію, яку вона вливає у школу; Олегу Мельнику, адміністратору школи, й усім учителям та їхнім асистентам за внесок у навчання дітей.
Велика подяка Івану Макару, нашому директору, за його лідерство у керуванні школою, яка з кожним роком зростає за кількістю учнів, а також завдяки невтомній співпраці вчителів із Христиною Васильків-Піхманець, академічним заступником директора, вдосконалює процес навчання.
У нашій школі ми виховуємо молоде покоління українців в наших традиціях, даємо їм знання української мови, культури, історії, географії, літератури, релігії та музики. Дякуємо всім за успішний 2017/2018 навчальний рік і до зустрічі 15 вересня ц. р.

Валентина Глушак

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply