Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

День подяки в оселі ОДВУ ім. О. Ольжича

Автор:

|

Грудень 03, 2015

|

Рубрика:

День подяки в оселі ОДВУ ім. О. Ольжича
Традиційні українські танцюристи Св. Марії

Традиційні українські танцюристи Св. Марії

Як і в минулі роки, так і цьогоріч в оселі ОДВУ ім. О. Ольжича в Лігайтоні (штат Пенсильванія) відбулося традиційне святкування Дня подяки. Свято відкрила Павлина Головяк, культурно-освітній референт Центральної управи (ЦУ) ОДВУ, котра привітала Олександра Процюка, голову ЦУ, гостей та о. Володимира Барана, пароха церкви Св. Володимира в Палмертоні, котрий провів молитву та поблагословив їжу.
Урочистості розпочала дитяча танцювальна група «Традиційні українські танцюристи Св. Марії» під керівництвом Володимира Малиничика з Аллентавну при УПЦ Св. Марії. Програму відкрили традиційним танцем «Привіт». Група танцювала гуцулку, козачок, чумак, а закінчила славним гопаком. Слід відзначити п. Малиничика за його віддану працю, адже він безкоштовно навчає дітей різного віку з різних частин штату Пенсильванія танцювального стилю Василя Авраменка.
Після програми в приємній родинній атмосфері всі присутні насолоджувалися смачним обідом і солодощами, приготованими панями оселі. На закінчення д-р Головяк подякувала всім за їхню присутність та запросила прибути на Різдвяний базар 13 грудня, а також на новорічну забаву 31 грудня під звуки музики Славка Косіва.
Прес-служба ЦУ ОДВУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply