Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Чудове свято до Дня матері подарували Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян і радіо «Домівка»

Автор:

|

Травень 31, 2018

|

Рубрика:

Чудове свято до Дня матері подарували Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян і радіо «Домівка»

Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян і працівники радіо «Домівка»

До світлого свята Дня матері, яке в Сполучених Штатах традиційно святкують у середині травня, українська громада Нью-Йорку отримала оригінальний подарунок від Радіо «Домівка». Інтернет-радіо, яке здійснює мовлення цілодобово винятково українською, влаштувало в Українському народному домі масштабний концерт-забаву за участю відомих співаків Тоні Матвієнко й Арсена Мірзояна.
Дуже люблю зустрічати українців у нью-йоркському аеропорту Кеннеді. Таке відчуття, ніби до тебе просто прилітає шматочок рідної Батьківщини. А коли зустрічаєш літак із Києва, то до терміналу ніби заходить сама Україна. Гості ж нашого концерту прямували з Польщі, тож це додало маленької інтриги. Звісно, зірок впізнати дуже просто, коли вони на сцені та в сценічному вбранні. А отак після тривалого перельоту, в спортивних штанях і футболках? Тож, чудово знаючи, як виглядають Тоня та Арсен, я все ж звертав увагу на всіх білявих дівчат, котрі виходили до зали зустрічей у супроводі чорнявих хлопців. До речі, водночас із літаком наших гостей, на летовищі сів борт із іспанського Мадриду. Тож гарненьких білявок і високих брюнетів серед пасажирів вистачало. Проте, як завжди, своїх побачив серцем. Хоч і не в концертних костюмах, проте гарні, усміхнені та дуже скромні. Дорогою з зірками ми розмовляли вже як добрі приятелі. Тоня розповідала, як місяць грала в Нью-Йорку в маленькому театрі, Арсен, котрий у Велике яблуко потрапив уперше, ставив суто чоловічі питання — про вартість автівок і бензину. Дорога до готелю в Мангеттені сплила непомітно.
Незважаючи на те, що наші гості прибули заздалегідь, байдикувати в Нью-Йорку їм не довелося. Зйомки, зустрічі, підготовка до концерту — зіркове життя бурхливе і майже не залишило часу на шоппінґ навіть у столиці цього явища. Аж ось і день концерту. Сніданок у популярній українській каварні та хутко до зали — перевірити звук і голос.
Концерт-забава зібрала чимало глядачів. Багато з них прийшли задовго до початку. Приємно було бачити серед публіки людей будь-якого віку. Онде справжній дід Панас — сивочубий добродій, вдягнений у традиційну українську вишиванку. А ось — молоді дівчата в модних легінсах і брендових аксесуарах. Авжеж, справжня музика об’єднує. Це стало зрозумілим на 100 % щойно на сцену вийшла Тоня Матвієнко та стала співати. Звісно, передавати враження від справжньої української пісні, яку співає чарівна дівчина чистим, як струмочок, голосом — справа вкрай складна. Уявіть самі. І так само гармонійно, як поєднання знаків інь та янь, другу частину концерту провів Арсен. А на завершення гості заспівали вдвох. І на біс. І ще, та ще. Певно, глядачі їх узагалі не відпустили б, але гості мали їхати, аби підтримати українського боксера Василя Ломаченка, котрий пізніше того вечора здобув переконливу перемогу.
А далі в залі Народного дому були українські танці, українські напої, канапки та море гарного настрою. Неначе увімкнулася машина часу й усе шановне панство перенеслося з Другої авеню Мангеттену кудись на Полтавщину, де влітку просто неба раптом вдарили музики і нумо танцювати і старий, і малий! І все це — навесні, коли садок вишневий біля хати, хрущі над вишнями й усе те, з чого й складається рідна Батьківщина, яку не можна забути ніколи.
Додамо, що такі концерти та забави радіо «Домівка» проводить регулярно. Тож приєднуйтеся до нас спочатку в Інтернеті: www.domivka.fm, а згодом обов’язково зустрінемося разом!

Андрій Барташов

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply