Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

Чорнобильська виставка на «Дні Землі» у Флориді

Автор:

|

Травень 01, 2014

|

Рубрика:

Чорнобильська виставка на «Дні Землі» у Флориді

Наталія Климовська, Оксана Лев, Уляна Рондяк, Лідія Білоус, Богдан Боднарук і Анн-Марі Сусла

На відзначення «Дня Землі» 27 квітня ц. р. в стейтовому парку Oscar Sherer українська громада південно-західної частини Флориди мала нагоду виставити інформацію про катастрофу на Чорнобильській атомній електростанції в Україні 26 квітня 1986-го.

Організатори Чорнобильської виставки Неля Лехман і д-р Богдан Боднарук подбали про відповідні експонати, які би спонукали гостей підійти ближче до виставлених книжок, летючок і жетонів про Чорнобильську трагедію, і загальну інформацію про сучасну Україну. Гості заходу нічого не знали про сучасну політичну кризу в Україні, вони висловлювали співчуття українському народові в цей нелегкий час.
Попри те, що день видався надто спекотним, усі добровольці на Чорнобильській виставці були задоволені, що могли розповісти американським відвідувачам не тільки про Чорнобильську трагедію, а й про загарбницькі зусилля північного сусіда України. Своїм успіхом акція завдячує Ареті та Юрієві Барановським, Ліді й Томові Гауземанам, Уляні Рондяк, Славі Малюк, Лесі Попель, Анн-Марі й Іванові Суслам, Оксані Лев і Лідії Білоус.
Віра Боднарук, фото Богдана Боднарука і Івана Сусли

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply