Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

Благодійний обід у Ньюарку

Автор:

|

Травень 22, 2014

|

Рубрика:

Благодійний обід у Ньюарку

Благодійний обід підготували: (сидять) Ольга Левицька, Галина Пекелко та Лідія Байса; (стоять) Олеся Сарахман, Ольга Пісканіна й Іра Ковалюк

Громадська організація «Українська родина», що діє при українській католицькій церкві Св. Івана Хрестителя в Ньюарку (штат Нью-Джерзі), улаштувала 18 травня благодійний обід із метою допомогти постраждалим на київському Євромайдані.

При вході до залу запрошені складали пожертви, які збирав Володимир Ковалюк. Гроші були повністю призначені на підтримку поранених у Києві, котрі потребують тривалого лікування й через свою непрацездатність не можуть утримувати власні родини.
«Мушу сказати, що про цих людей в Україні забули», — зазначив на початку обіду настоятель церкви о. Леонід Мальков. Він виголосив молитву та запросив присутніх до страв. Під час обіду було показано відеофільм, який переніс гостей на Євромайдан у Києві. Водночас о. Леонід вів мову про аґресію Росії проти України й закликав українських громадян у США взяти участь у виборах Президента25 травня.
На обід прийшло близько 150 осіб. Це була вже третя благодійна імпреза на підтримку України, яку провела «Українська родина», що об’єднала при церкві 10 сімей. Раніше відбулася благодійна вечеря та частування кавою. Українські страви до обіду жінки готували вдома, і це зумовило розмаїття та високу якість приготованого. Адже в таких випадках починається своєрідне змагання, у якому жодна учасниця не хоче бути останньою.
Благодійний обід готували Галина Пекелко, Ольга Левицька, Олеся Сарахман, Ольга Пісканіна, Лідія Байса, Ірина Ковалюк, Олена Петрусенко, Лілія Бас, Галина Каличак, Світлана Яропуд, котрим допомагали Ігор Ковалишин, Віталій Мисько й інші. Зібрані гроші буде передано конкретним родинам, із якими церковна громада встановила контакт.

Ларіон Костенко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply