Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Feb. 17, 2019

Благочинність крізь феєрію Венеційського балу-маскараду

Автор:

|

Листопад 08, 2012

|

Рубрика:

Благочинність крізь феєрію Венеційського балу-маскараду

Уже третій рік поспіль Українська федерація Америки (УФА) організовує великі осінні імпрези, дохід із яких призначений на лікування важко хворих дітей з України. Зокрема, за два останніх роки було проведено дві акції, що викликали значне зацікавлення, — Sinatra Night і «Танцюючі зірки — для українських дітей». Вечори пройшли зі залученням американських лікарів, танцюристів Spotlight Studio та людей із небайдужим, благородним серцем. Удалося зібрати поважні кошти, що значною мірою посприяло справі надання допомоги дітям, які страждають на розсіяний склероз (multiple sclerosis).

Діяльність УФА — надзвичайно різноманітна, вона охоплює багато напрямків, але однією із пріоритетних ділянок є медицина. Організація виконує, без перебільшення, справді колосальну працю на ниві благодійництва та меценатства: спровадження на лікування важко, а часто критично, хворих дітей у супроводі їхніх батьків з України й покриття всіх коштів, пов’язаних із лікуванням і побутом в Америці; забезпечення необхідними медичними препаратами немічних дітей в Україні; організація лікарських стажувань у різних медичних галузях і багато-багато іншого, а це, як відомо, — сотні тисяч доларів.
Навіть поверхнево ознайомившись із копіткою й динамічною діяльністю УФА, яка стосується лише однієї — медичної – ділянки, неможливо залишитися байдужим, оцінюючи титанічну працю та відданість людей, які присвячують себе благородній справі допомоги, а часом справді порятунку, коли мова йде про життя дитини.
Для уможливлення фінансування цих надзвичайно коштовних проектів необхідно наполегливо працювати. Крім пошуку та залучення спонсорів для втілення й підтримки певних проектів УФА також організовує різноманітні аукціони, ґольфові турніри, виставки, покази мод тощо.
10 листопада УФА вкотре запрошує всіх на феєричний Венеційський бал-маскарад, який відбудеться в приміщенні Українського освітньо-культурного центру. Початок програми – о 5.30 пополудні в Ґалереї імені О. Черника — елегантне відкриття вечора із шампанським, а також відбудеться показ-інсталяція біжутерії з венеційського скла та дизайнерських капелюшків. Бал-маскарад розпочнеться о 7-й вечора у великій залі.
Казкова імпреза перенесе вас у інтриґуючий і загадковий світ венеційського бароко, де кожен зможе стати повноправним учасником барвистого свята, перевтілившись у будь-кого з улюблених персонажів. Пориньте в чар шляхетної та вишуканої епохи ХVII-ХVIII ст.ст., у час патетики та гіперболізації. При вступі ви зможете придбати справжні чудові венеційські маски, які збагатять ваш карнавальний костюм.
Узявши участь у Венеційському балі-маскараді, ви отримаєте не лише задоволення від казкового вечора, а й моральну сатисфакцію від того, що й ви взяли участь у благочинній акції. Крім цього, можливо, саме вам усміхнеться фортуна й власне ви виграєте головну нагороду за найкращий карнавальний костюм або при розіграші лотерей саме ви виявитеся власником щасливого квитка.
Крім усього згаданого вище вас почастують вишукано-пікантною вечерею, а також вам запропонують широкий асортимент напоїв у барі. Цілий вечір будуть танці під звуки оркестри «Луна». Щодо квитків та докладнішої інформації звертайтеся за тел.: 215-782-1075.

Галина Мізак

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...