Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Американський успіх української балерини

Автор:

|

Червень 21, 2018

|

Рубрика:

Американський успіх української балерини

Христина Шевченко з партнером Албаном Лендорфом у балеті «Дон Кіхот». Світлина Алекса Діматтіа

Молода, вродлива і невимовно талановита танцюристка зачарувала американських глядачів у Метрополітен-опері в Нью-Йорку з перших своїх виходів на театральну сцену.
Христина Шевченко народилася 1988 року в Одесі в творчій родині: батько займався гімнастикою, мати була артисткою та танцюристкою, а дідусь — композитором і дириґентом. 1996-го родина еміґрувала до Америки й оселилися у Філадельфії. Коли Христині було вісім років почала навчання в Rock School of Pennsylvania Ballet і незабаром танцювала провідні дитячі партії. Завдяки здібностям та наполегливості, а також підтримці батьків і майстерності вчителів, Христина отримала численні нагороди та виконувала важливі партії в таких балетах, як «Дон Кіхот», «Золотий півник», «Попелюшка», «Спляча красуня» й інших. Після цього Христину прийняли до Американського театру балету й 2008-го вона стала учасницею кордебалету, а 2017 року — провідною балериною.
Я мала нагоду спостерігати її талант 30 травня ц. р. на сцені Метрополітен-опери, де українська балерина виступала в ролі Гамзатті в балеті «Баядерка». Шанувальники балету можуть насолоджуватися виступами Христини ще цього сезону: 26 червня на сцені Американського театру балету в Нью-Йорку вона виконуватиме роль Китри в «Дон Кіхоті». Далі Христина поїде до Лос-Анджелеса (штат Каліфорнія), де 15 липня танцюватиме Гамзатті у балеті «Баядерка».

Оля Шкафаровська-Рудик

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply