Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 20, 2021

Американські роботодавці люблять жартувати

Автор:

|

Вересень 06, 2018

|

Рубрика:

Американські роботодавці люблять жартувати

Українка Ірина Рибчин у 21 рік вирішила поїхати в Америку за студентською програмою. Вона працювала в кафе при зоопарку. «Отримала роботу в кафе при зоопарку. Першого ж дня отримала зауваження за манікюр, який до наступного мене попросили прибрати, так само як і розпущене волосся. Працювала по 13 годин на ногах, маючи лише 30 хвилин перерви», — розповідає дівчина.
За її словами, до них ставилися справді як до еміґрантів. «Платили нижче мінімуму, працювали понаднормово, але за переробку не платили. Податки, правда, були мінімальні. І до них було важко звикнути. Кожен штат обкладає по-різному. В кінцевому підсумку, знімається однакова сума, як у математиці — від перестановки доданків сума не змінюється, — ділиться Ірина. — Перші місяці мені не можна було працювати, тому сиділа зі собакою своєї домовласниці, вигулювала її, та годувала кішку. Друзі порадили заповнити аплікацію в мережу магазинів електроніки. За кілька днів мене запросили на роботу».
«Майже рік працювала в гіпермаркеті електроніки, почала активно шукати іншу роботу. Після третьої співбесіди мене взяли асистентом виконавчого директора в автомобільну компанію. Кожну роботу починала з неабиякою впевненістю, ніби знаю, що роблю», — згадує юнка.
Вона додає, що незважаючи на стрес, робота часом приносить приємний бонус — надзвичайно веселі колеги. Є золоте правило: коли йдеш до принтера, або за горнятком кави, то обов’язково закрий ноутбук (тобто ввімкни пароль). Якось шеф відправив із мого відкритого персонального комп’ютера зізнання в коханні половині працівників, а іншим разом написав всім, що сьогодні обід за мій кошт».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply