Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 2, 2020

137-й відділ Союзу українок Америки провів доброчинний Бал вишиванок

Автор:

|

Жовтень 27, 2016

|

Рубрика:

137-й відділ Союзу українок Америки провів доброчинний Бал вишиванок
Роман і Оксана Полонець, Олексій Кузнецов, Олена Даць, Валентина Табака

Роман і Оксана Полонець, Олексій Кузнецов, Олена Даць, Валентина Табака

22 жовтня 137-й відділ Союзу українок Америки (СУА) запросив гостей до Українського американського культурного центру Нью-Джерзі у Виппані на доброчинний Бал вишиванок, на якому відбулися також хрестини цього нового відділу. Бал відкрила Валентина Табака, керівник відділу. Гості спершу переглянули відеофільм про його створення та діяльність, спрямовану передовсім на допомогу Україні, її осиротілим дітям, пораненим воїнам.

Валентина Табака та Маріанна Заяць

Валентина Табака та Маріанна Заяць

Юна співачка Божена Плотниця заспівала «Аве, Марія» і під її спів на сцену вийшов увесь відділ, членкинь якого репрезентувала п. Табака. Кожна з них поклала квітку до спільного букету. «Так само, як ці різні квіти творять чудовий букет, сподіваємось і віримо — разом ми додамо багато корисних справ до скарбнички славетної історії СУА», — сказала вона. Членкині відділу були в святкових строях, які спроектувала Ірина Лимаренко, власниця та директор фірми «Фоберіні», в якій у Києві шиють модний український одяг 20 майстринь.

Віта Стефурак та Олександр Купина

Віта Стефурак та Олександр Купина

Ведучими вечора були Віта Стефурак та Олександр Купина. Чин хрестин відслужив настоятель Української католицької церкви св. Івана Хресителя з Виппані о. Степан Білик. Відділ отримав ім’я Квітки Цісик. Була виголошена присяга відділу. Три свічки як символи духовної єдності сестрицтва українських жінок світу запалили Маріянна Заяць, голова СУА, Наталя Івашина та п. Табака. Образ, подарований осиротілою сім’єю воїна з Житомира, освятив о. Степан Білик. Промовляли «хрещені батьки» відділу М. Заяць, Н. Івашина, Орест Федаш і Михайло Левко.
Оля Гнатейко, почесна голова Українського музею в Нью-Йорку, започаткувала загальний спів гімну СУА. Промовляв настоятель Української католицької церкви св. Миколая в Пасейку о. Андрій Дудкевич.
Валентина Табака ознайомила присутніх зі спонсорами вечора, в числі яких були компанія Meest-America (Наталя Брaндафі, директор компанії, й її співробітниці брали участь у святі), українські кредитівки, численні підприємці та приватні особи.
Були розгорнуті виставки мисткинь Оксани Танасів із Коннектикуту — з нею був батько Микола Сидорко, Христини Козюк, Анни Заячківської й Олі Войціцької. Оксана Танасів народилася 3 листопада 1976 року в селі Самолусківці на Волині, здобула визнання колекцією Fashion Art. Створила також колекції «Фаберже», «Голос України», «Долар арт», показані на міжнародних виставках і демонстраціях мод. Вона має вже 14 колекцій картин.
На балі показав свої вироби світової слави ювелір Ігор Лабортас із Києва, вироби котрого були також розіграні на благодійному аукціоні.

Співає Олексій Кузнецов

Співає Олексій Кузнецов

Співав соліст опери Олексій Кузнецов, котрий народився 28 травня 1991 року в місті Макіївці на Донбасі. Уже у 12 років знав, що хоче бути оперним співаком. Закінчив музичне училище, стажувався у Донецькому національному академічному театрі опери та балету ім. Анатолія Солов’яненка‚ у Відні, Флоренції, Мілані та Римі. Крім рідної української мови, володіє російською, англійською, німецькою, італійською та французькою. У 17 років став майстром спорту з боксу. Співали також Міс Україна-Всесвіт 2013 Анна Заячківська та Міс українська діаспора 2015 Євгенія Борідка.

Міс українська діаспора 2015 Євгенія Борідка

Міс українська діаспора 2015 Євгенія Борідка

Моделі Олени Васенко

Моделі Олени Васенко

Показали свої колекції чотири відомі дизайнерки моди. Першою була Олена Васенко (Івано-Франківськ), котра для виступів Анни Заячківської на конкурсі «Міс Всесвіт 2013» пошила національну сценічну сукню з королівського атласу, гаптовану золотом. Три пари конкурсного взуття на замовлення виготовили у Львові. До речі, на балі було показане і взуття. Його представила народжена у мальовничому селі на Волині Анна Марчук, котра мистецтво вишивання перейняла від бабусі, а тепер створює чарівні вишиті черевички та торбинки.
Далі на подіум вийшли модельки в сукнях від Олени Серебрової з Києва, український бренд якої Serebrova представлений не тільки в Україні, але й в бутиках Європи й Азії.
Олена Даць закінчила Львівську академію мистецтв. Вона — учасниця показів в Україні та Парижі. У 2011-2013 рр. всесвітньо відомі актори та знаменитості обирали її сукні під час Каннського кінофестивалю.

Парад моделей Оксани Полонець

Парад моделей Оксани Полонець

Дизайн-студія Оксани Полонець розпочала свою діяльність 2003-го. І за цей час здобула визнання не тільки в Україні, але й далеко за її межами. 2015 року покази дизайнера відбулися в Чикаґо та Нью-Йорку.
Завершили показ мод хутра з Черкас, які представив Віктор Антоненко, власник компанії «Ант» і член правління Союзу дизайнерів України. А сам Бал завершив аукціон ювелірних виробів, кошти від якого будуть направлені на благодійні цілі. Були представленні вироби Класичного ювелірного дому «Лобортас», твори художників Оксани Танасів, Христини Козюк, Ольги Войціцької, Анни Заячківської‚ строї дизайнерів Олени Даць, Оксани Полонець й Олени Васенко.

Ларіон Костенко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply