Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Зустріч із адміралом

Автор:

|

Липень 03, 2014

|

Рубрика:

Зустріч із адміралом

На зустрічі

Уляна Супрун, директор із гуманітарних ініціатив СКУ, Павло Ґрод, президент Конґресу українців Канади, а також Мирослав Гочак, голова Світового конґресу українських молодіжних організацій, зустрілися з адміралом Ігорем Кабаненком, заступником міністра оборони України, і Віктором Мірошниченком, заступником директора Департаменту міжнародного оборонного співробітництва полковником.
Під час зустрічі д-р Супрун поінформувала присутніх про надання українським воїнам тренінгів із невідкладної медичної допомоги, зі захисту життя в бойових умовах, а також розповіла про передання індивідуальних аптечок для вояків Збройних сил України. Водночас, ішлося про важливість медичної та гуманітарної допомоги для української армії, зокрема про шляхи просування цього питання перед урядами провідних країн світу.
Заступник міністра оборони України висловив подяку та зацікавлення гуманітарними ініціативами СКУ й заявив про підтримку цього важливого проекту, який допомагає врятувати життя українським воїнам.
«Ми й надалі будемо надавати Україні необхідну гуманітарну допомогу, що робимо завдяки тісній співпраці з українськими громадськими організаціями діаспори, насамперед США та Канади», — зазначила Уляна Супрун.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply