Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 22, 2020

Засідання в Мюнхені

Автор:

|

Квітень 12, 2012

|

Рубрика:

Засідання в Мюнхені

1 квітня 2012 року Евген Чолій очолив засідання щодо створення української крайової центральної репрезентації в Німеччині та виступив на конференції Світової конференції українських державницьких організацій (СКУДО) у Мюнхені.

У заході взяло участь близько 40 представників місцевих українських громадських організацій. Разом із президентом СКУ до ведення зібрання долучилися його перший заступник Ярослава Хортяні та генеральний секретар Стефан Романів. У результаті дискусії було ухвалене рішення провести 2012 року установчий з’їзд, обрано організаційний комітет для його проведення.

Пан Чолій привітав таке рішення та запевнив присутніх у подальшій підтримці праці цього організаційного комітету з боку СКУ. Під час конференції СКУДО на тему зовнішньої діяльності президент СКУ виступив із доповіддю, у якій представив такі пріоритетні напрямки праці СКУ, як сприяння євроінтеґрації й демократизації України, організація місії міжнародних спостерігачів від української діаспори на жовтневі парламентські вибори 2012-го в Україні та підтримка й зміцнення українських громад у світі.

У рамках перебування в Мюнхені президент СКУ побував на Службі Божій в Українській греко-католицькій катедрі Пресвятої Богородиці й Св. Апостола Андрія Первозванного, а відтак зустрівся з парохом о. Володимиром Війтовичем і його помічником о. Андрієм Дмитриком.

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply