Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 25, 2020

Засідання щодо створення української репрезентації

Автор:

|

Квітень 19, 2012

|

Рубрика:

Засідання щодо створення української репрезентації

Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ), 1 квітня ц. р. очолив засідання щодо створення української крайової центральної репрезентації в Німеччині та виступив на конференції Світової конференції українських державницьких організацій (СКУДО) у Мюнхені.

У засіданні щодо створення крайової надбудови в Німеччині взяло участь близько 40 представників місцевих українських громадських організацій. Разом із президентом СКУ до ведення зібрання долучилися його перший заступник Ярослава Хортяні та генеральний секретар Стефан Романів. У результаті дискусії було ухвалене рішення провести 2012 року установчий з’їзд, для чого обрано організаційний комітет. Пан Чолій привітав таке рішення та запевнив присутніх у подальшій підтримці праці цього організаційного комітету з боку СКУ.

Під час конференції СКУДО на тему зовнішньої діяльності Евген Чолій виступив із доповіддю, у якій представив такі пріоритетні напрямки роботи СКУ, як сприяння євроінтеґрації та демократизації України, організація місії міжнародних спостерігачів від української діаспори на жовтневі парламентські вибори 2012-го в Україні й підтримка та зміцнення українських громад у світі. У межах перебування в Мюнхені президент СКУ побував на службі Божій в українській греко-католицькій катедрі Пресвятої Богородиці й св. апостола Андрія Первозванного, а відтак зустрівся з парохом о. Володимиром Війтовичем і його помічником о. Андрієм Дмитриком.

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply