Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Як підтримати Україну?

Автор:

|

Лютий 13, 2014

|

Рубрика:

Як підтримати Україну?

В Оттаві Евген Чолій, президент Світового конґресу українців, разом із делегацією Конгресу українців Канади, очоленою його президентом Павлом Ґродом, зустрівся з прем’єр-міністром Канади Стівеном Гарпером задля ознайомлення його з останніми подіями в Україні.

У зустрічі, присвяченій темі нинішньої кризи в Україні, також узяли участь міністр із питань соціального розвитку й мультикультуралізму Джейсон Кенні, члени парламенту Тед Опіц і Джеймс Безан та сенатор Рейнел Андрейчук. Провідники української діаспори висловили Канаді вдячність за принципову позицію щодо демократизації України, зокрема, викладену в резолюції парламенту від 27 січня ц. р.
Вони звернули увагу канадських високопосадовців на те, що в подальшому важливо сприяти процесам демократизації й євроінтеграції України, засудженню тиску Росії на Україну, підтримці громадянського суспільства. Діаспоряни також зазначили, що важливою є участь Канади у ролі посередника під час кризи, моніторинг подій, надання гуманітарної допомоги постраждалим на Євромайданах і запровадження індивідуальних санкцій проти тих, хто порушує людські права.

Христина Бондарєва, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply