Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 6, 2020

Вибори пройшли чесно та прозоро

Автор:

|

Жовтень 30, 2014

|

Рубрика:

Вибори пройшли чесно та прозоро

Голосування на дільниці

Спостережна місія Світового конґресу українців (СКУ) вважає, що парламентські вибори в Україні було проведено чесно та прозоро. Про це поінформувала прес-служба організації. «На підставі результатів спостереження місії СКУ наша попередня оцінка є такою, що позачергові парламентські вибори в України 2014 року задовольняють міжнародні стандарти проведення демократичних виборів», — сказано в повідомленні.

Зокрема, спостерігачі зазначили, що владні структури зробили все можливе, щоби вибори були прозорими та пройшли на найвищому рівні. «Ми не помітили жодних зловживань адміністративними ресурсами для підтримки яких-небудь кандидатів чи політичних партій. Більшість виборців мала змогу висловити свою волю у день виборів, незважаючи на дуже складну ситуацію в Донецькій і Луганській областях, спричинену відкритою російською військовою аґресією, і в Криму, нелегально окупованому Російською Федерацією», — заявили в СКУ.
За даними місії, загальна явка виборців становила 51 %. Спостерігачі також зазначили, що зафіксували деякі порушення виборчого процесу, але вони не були критичними. Місія Світового конґресу українців була третьою за величиною на цих виборах — після місій Організації з безпеки й співробітництва в Європі та Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply