Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Відповідь СКУ на коментар МЗС

Автор:

|

Січень 09, 2014

|

Рубрика:

Відповідь СКУ на коментар МЗС

Міністерство закордонних справ (МЗС) України опублікувало на своєму веб-сайті такий коментар: «У зв’язку з пресовим повідомленням Світового конґресу українців (СКУ) щодо нападу на українську журналістку Т. Чорновол, а також іншими міжнародними коментарями із цього приводу, у МЗС України звертають увагу на те, що президент України жорстко засудив цей прояв насильства, а українські правоохоронні органи провадять розслідування та негайно інформують громадськість про його перебіг і результати. Заклик із боку СКУ до урядів інших держав додатково засудити побиття журналістки викликає нерозуміння: адже в Україні, як в усіх демократичних державах світу, вважають будь-які прояви насильства проти журналістів абсолютно неприйнятними. Керівництво держави, правоохоронні органи й уся українська громадськість зацікавлені в якнайшвидшому розслідуванні цього ганебного випадку та в недопущенні насильства щодо представників медіа в майбутньому».
«У відповідь на коментар Міністерства закордонних справ України стосовно нашого пресового повідомлення СКУ хотів би уточнити, що закликав міжнародне співтовариство засудити грубі порушення прав людини в Україні, щоби спонукати чинні владні структури країни повернутися від авторитарного до більш демократичного способу правління», — заявив Евген Чолій, президент СКУ.
Це має на увазі закликати владні структури України: а) покарати замовників і виконавців нападів на журналістів та прихильників Євромайданів по всій Україні; б) припинити застосування фізичної сили й психологічного залякування прихильників Євромайданів; в) покласти край усім формам вибіркового правосуддя; г) неодноразово робити публічні заяви про необхідність пошани до людських прав і основних свобод, у тому числі щодо учасників Євромайданів.
Прес-служба Світового конґресу українців

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply