Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Ушануймо пам’ять жертв Голодомору

Автор:

|

Листопад 08, 2012

|

Рубрика:

Ушануймо пам’ять жертв Голодомору

Світовий конґрес українців (СКУ) закликає все міжнародне співтовариство гідно відзначити 24 листопада ц. р. сумну 79-ту річницю Голодомору 1932-1933 рр. і цим віддати належну шану невинним жертвам геноциду українського народу.
Незважаючи на намагання тоталітарного радянського режиму дезінформувати світ і вбити в людській пам’яті жахливі спогади, тепер правда про Голодомор стала надбанням світової громадськості. Беззаперечні докази, зроблені на основі архівних документів і досліджень учених, і спогади очевидців стали підставою для визнання Голодомору Ґеноцидом українського народу 16 державами світу та для вшанування пам’яті жертв Голодомору такими високими міжнародними інституціями, як Організація Об’єднаних Націй, Європейський парламент, ЮНЕСКО й ОБСЄ.
Продовжуючи свою довголітню працю в донесенні до світу правди про Голодомор, СКУ закликає всіх українців ще раз осмислити ці жахливі сторінки нашої історії й далі провадити просвітницьку діяльність на цю тему, а також наполегливо працювати над визнанням Голодомору Ґеноцидом українського народу якнайбільшим числом країн світу та над включенням цієї теми до навчальних програм.
У суботу 24 листопада 2012 року, у День пам’яті жертв Голодомору, СКУ закликає:
* усі українські церкви та громадські організації провести скорботні панахиди, мітинґи й інші заходи, залучивши до участі як широку українську спільноту, так і представників владних структур, неурядових організацій і місцевих жителів;
* усе міжнародне співтовариство:
* ушанувати жертви Голодомору хвилиною мовчання о 19.32 за місцевим часом;
* запалити в помешканнях свічки пам’яті;
* узяти участь у місцевих відзначеннях і пам’ятних службах.
Вічна пам’ять жертвам Голодомору-Ґеноциду українського народу. Україна пам’ятає — світ визнає!
Світовий конґрес українців

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply