Новини для українців всього свту

Thursday, Nov. 14, 2019

Уряд розраховує на підтримку

Автор:

|

Червень 19, 2014

|

Рубрика:

Уряд розраховує на підтримку

Арсеній Яценюк

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк провів зустріч із делегацією Світового конґресу українців (СКУ) на чолі з Евгеном Чолієм, президентом СКУ. Голова уряду висловив подяку організаціям української діаспори за активну участь у спостереженні за виборами Президента України 25 травня ц. р. Арсеній Яценюк і представники СКУ обговорили пріоритетні напрями розширення співпраці між урядовими установами та СКУ, підтвердивши обопільне прагнення до підвищення рівня такої взаємодії. Участь у зустрічі також узяли: Стефан Романів, генеральний секретар СКУ; Павло Ґрод, президент Конґресу українців Канади, і Мирослав Гочак, президент молодіжних організацій СКУ.

Кабінет Міністрів України (КМУ) розраховує на допомогу української діаспори в інформуванні громадськості про українські реформи. Про це йдеться в повідомленні урядової прес-служби. «Уряд потребує допомоги від української діаспори, зокрема в інформаційній політиці, тому що світ має знати про українські реформи», — сказав Остап Семерак, міністр Кабінету Міністрів України.
Чиновник зазначив, що при КМУ діє Центр підтримки реформ, який координує зусилля громадських організацій і міністерств у запровадженні реформ. Крім того, п. Семерак також подякував діаспорі за допомогу в організації спостереження на президентських виборах 25 травня.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...