Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, May. 24, 2019

Уляні Супрун запропонували посаду заступника міністра

Автор:

|

Липень 21, 2016

|

Рубрика:

Уляні Супрун запропонували посаду заступника міністра
Уляна Супрун і Петро Порошенко

Уляна Супрун і Петро Порошенко

Петро Порошенко зустрівся з Уляною Супрун, лікарем, волонтером, директором гуманітарних ініціатив Світового конґресу українців (СКУ). Президент привітав активістку з річницею отримання українського громадянства та запропонував працювати над покращенням системи охорони здоров’я у міністерстві. «Ситуація в охороні здоров’я зараз досягає рівня захисту національної безпеки», — наголосив він.
Глава держави заявив, що звернувся до уряду з проханням призначити її на посаду заступника міністра охорони здоров’я. «Дуже розраховую на вас. Раніше ми з вами приділили увагу військовій медицині, і наші воїни отримали забезпечення ліками, аптечками, послугами медиків. Але зараз завдання — амбітніше», — зазначив п. Порошенко. Він наголосив, що першочерговою метою є розробка та затвердження стратегії реформування галузі охорони здоров’я. Президент звернувся з проханням до п. Супрун за короткий термін спільними зусиллями разом із урядом та Верховною Радою підготувати пропозиції та винести їх на розгляд суспільства. Глава держави повідомив, що проект стратегії реформування галузі охорони здоров’я буде розглянуто на засіданні Ради з національної безпеки й оборони України. Головним викликом він назвав корупцію у системі охорони здоров’я. «Завжди ця галузь була символом корупції: у фармакології, медичних послугах, у закупівлі медичного обладнання та будівництві нових лікарень. Прозора й ефективна експертиза викличе довіру людей», — наголосив Президент.
У відповідь член проводу СКУ зазначила: «Як є політична воля, тоді все складеться. З вашою підтримкою, гадаю, ми зможемо подолати багато проблем». Вона погодилася з необхідністю швидкої розробки та затвердження стратегії реформи охорони здоров’я і презентації її громадянам, аби «вони зрозуміли, чому система міняється і не боялися змін».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...