Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Українці вшанували пам’ять жертв Волинської трагедії

Автор:

|

Липень 11, 2016

|

Рубрика:

Українці вшанували пам’ять жертв Волинської трагедії

volyn

11 липня президент Світового конґресу українців (СКУ) Євген Чолій поклав квіти до пам’ятника жертвам Волинської трагедії у Варшаві. Разом з ним у скорботній церемонії взяли участь Петро Тима – голова Об’єднання українців у Польщі, член Спільної комісії уряду та національних і етнічних меншин, Мирослава Керик – голова Фонду «Наш вибір», що об’єднує громадян України, котрі мешкають у Варшаві, та Мирослав Купич – секретар головної управи Об’єднання українців у Польщі.

Напередодні Євген Чолій разом з представниками української спільноти у Польщі в церкві отців василіанів у Варшаві взяли участь у панахиді. Президент СКУ також мав розмови на тему польсько-українських відносин з віце-спікером Сейму Ришардом Терлецьким, віце-спікером Сенату Адамом Бєляном та головою Польсько-української парламентської групи депутатом Міхалом Дворчиком.

СКУ протягом багатьох років підкреслює необхідність проведення польсько-українського діалогу на тему трагічних сторінок історії. Таку пропозицію у 2007 році під час відзначення 60-річчя Акції «Вісла» публічно висловив попередній президент СКУ Аскольд Лозинський.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...