Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Україна дає гроші на пам’ятник жертвам Голодомору

Автор:

|

Березень 01, 2012

|

Рубрика:

Україна дає гроші на пам’ятник жертвам Голодомору

На проведення заходів зі створення пам’ятника жертвам Голодомору 1932—1933 рр. у Вашинґтоні (США) Україна надасть 1 млн 130 тис. грн. Відповідний пункт міститься в постанові Кабміну від 8 лютого 2012 року, яка передбачає фінансове забезпечення міжнародного позитивного іміджу України та підтримку зв’язків з українцями, які проживають за межами України. Постанову розміщено на офіційному сайті уряду.

Крім того, згідно із цією ж таки постановою, Міністерство закордонних справ (МЗС) України спрямовуватиме бюджетні кошти, серед іншого, на фінансування проектних, підготовчих і ремонтно-реставраційних робіт павільйону «Земледелие» на території Всеросійського виставкового центру в Москві — 2 млн 398 тис. грн.

На надання фінансової підтримки українським громадам за кордоном для забезпечення ними випуску періодичних видань, підготовки та випуску теле- й радіопрограм, публікацій з української тематики в закордонних засобах масової інформації, підтримання інтернет-ресурсів таких громад передбачено 332,2 тис. грн.

Водночас, як допомогу українським громадам в організації та проведенні за кордоном науково-освітніх, а також культурно-мистецьких заходів буде виділено по 50 тис. грн. На фінансову підтримку українських шкіл за кордоном піде 15 тис. грн.

На забезпечення функціонування веб-сайтів МЗС і закордонних дипломатичних установ України з розміщенням інформації іноземними мовами для популяризації української держави на міжнародному рівні буде надано 100 тис. грн.

Як писав «Міст», американська Українська національна федеральна кредитова спілка (УНФКС) оголосила про випуск фінансового продукту на підтримку заходів із висвітлення та вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932—1933 рр.

Кредитна картка VISA Holodomor є результатом партнерства кредитної спілки та Крайового комітету США для визнання Голодомору 1932—1933 рр. Ґеноцидом.

УНФКС обслуговує інтереси діаспори в Нью-Йорку та східних штатах США від 1965 року. Володіючи активами на суму понад 135 млн USD, УНФКС надає весь спектр фінансових послуг своїм членам, кількість яких перевищує 7 тис. осіб. Крайовий комітет США для визнання Голодомору 1932—1933 рр. Ґеноцидом охоплює 16 українських організацій і осередків, що діють на теренах США, з метою сприяння впровадженню освітніх і інформаційних програм про Голодомор, проведення заходів з увічнення пам’яті жертв Голодомору та збереження спадщини тих, хто залишився живим. Також до 80-х роковин Голодомору в Україні 1932—1933 рр. у Гарвардському університеті підготували спеціальний атлас, який дасть змогу відобразити масштаби трагедії на мапах.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply