Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 7, 2019

У Мадриді відбулися Річні загальні збори СКУ

Автор:

|

Вересень 17, 2015

|

Рубрика:

У Мадриді відбулися Річні загальні збори СКУ
Делегати та гості Річних загальних аборів СКУ

Делегати та гості Річних загальних аборів СКУ

У Мадриді (Іспанія) 11 вересня ц. р. розпочалися Річні загальні збори Світового конґресу українців (СКУ). Офіційне відкриття зборів відбулось у престижному приміщенні Інституту Сервантеса, відомим у світі іспанським культурним центром. Серед гостей були присутні високі представники владних структур Іспанії, України та Канади, котрі привітали учасників зборів. Також надійшли привітання від Президента, прем’єр-міністра, голови Верховної Ради та міністра закордонних справ України.
Евген Чолій, президент СКУ, виступив із промовою, в якій висвітлив основну діяльність СКУ впродовж минулого року, акцентувавши на підтримці України в її тривалій боротьбі з російським аґресором за збереження своєї незалежності та територіальної цілісності. Наголосивши, що події на сході України є світовою кризою, президент СКУ нагадав учасникам, що Україна захищає європейські цінності та зупиняє просування Росії на Захід.
Також відбулося вручення ювілейних медалей СКУ «200 років із дня народження Тараса Шевченка» за значний внесок у популяризацію творчої спадщини та вшанування Тараса Шевченка за межами України, яких були удостоєні 67 осіб із 18 країн. Того ж дня було проведено круглий стіл на тему координації діяльності складових організацій СКУ в боротьбі з російською дезінформацією у світі.
«Світовий конґрес українців дякує всім тим, хто привітав Річні загальні збори СКУ, а також Інституту Сервантеса за гостинність, та вітає всіх нагороджених ювілейною медаллю СКУ «200 років з дня народження Тараса Шевченка», — заявив п. Чолій. Річні загальні збори СКУ закінчилися 13 вересня.

Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply