Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Спостерігачі визнали вибори недемократичними

Автор:

|

Грудень 25, 2013

|

Рубрика:

Спостерігачі визнали вибори недемократичними

Світовий конґрес українців (СКУ) і Світовий конґрес українських молодіжних організацій (СКУМО) офіційно визнали повторні вибори в Україні недемократичними. Про це повідомив Олексій Захарченко, перший заступник голови Всеукраїнського громадського об’єднання «Молодий народний рух».

«Згідно з результатами спостереження місії СКУ, повторні парламентські вибори 2013 року в Україні суперечать міжнародним стандартам проведення демократичних виборів», — заявили на прес-конференції в Києві Петро Сохань, голова спостережної місії СКУ, і Мирослав Гочак, голова СКУМО. Детальну інформацію й остаточний звіт місії буде оприлюднено по завершенні підрахунку голосів.
Додамо, що опозиція вважає, що довибори у Верховну Раду в чотирьох із п’яти округів були сфальсифіковані владою та відстоюватиме своїх кандидатів. За словами Руслана Князевича, депутата від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», єдиний округ, де вдалося забезпечити чесний підрахунок голосів, — це 197-й, у якому переміг Леонід Даценко. Нагадаємо також, що 105 молодих діаспорян із 12 країн світу спостерігали за повторними виборами народних депутатів України. Загалом із діаспори прибуло 150 спостерігачів для моніторингу повторних виборів.

Христина Бондарєва, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply