Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 20, 2020

СКУ запрошує до участі в міжнародній конференції

Автор:

|

Січень 07, 2015

|

Рубрика:

СКУ запрошує до участі в міжнародній конференції
Уляна Супрун

Уляна Супрун

Міжнародна конференція «Розвиток, стандартизація та впровадження тактичної медицини в Україні», організована Уляною Супрун, директором із гуманітарних ініціатив Світового конґресу українців (СКУ), відбудеться в Українському домі в Києві 19-21 січня ц. р.
Тему цієї конференції буде присвячено нинішнім потребам розвитку тактичної медицини в українській армії в умовах подальшої аґресії Росії на сході України. Тактична медицина спрямована на допомогу постраждалим у зонах активного конфлікту, евакуацію їх у безпечну зону та на психологічну підготовку бійців, лікування бойових травм, психологічну і фізичну реабілітацію. Основними напрямками роботи конференції будуть оцінка сучасного стану тактичної медицини в Україні, ознайомлення зі світовим досвідом і сучасними тенденціями в галузі тактичної медицини та механізм імплементації світового досвіду тактичної медицини в Україні.
Конференція пройде у форматі панельних лекцій і практичних тренінгів із українськими та міжнародними експертами. До співпраці, зокрема, запрошено Міністерство охорони здоров’я, Міністерство оборони, Міністерство внутрішніх справ, Службу безпеки, Національну гвардію, добровольчі батальйони та Державну прикордонну службу України.
У конференції візьмуть участь медики Збройних сил (ЗС) України й інших служб безпеки та добровольчих батальйонів, представники неурядових організацій, військових вищих навчальних закладів, військові аташе, фахівці з тактичної медицини з НАТО, США, Великої Британії, Європейського командування ЗС США й офіційні представники з країн – членів НАТО.
Гуманітарна ініціатива СКУ «Захист патріотів» проводить адаптовані тренінги бійця-рятувальника та забезпечує кожного українського вояка, котрий пройшов цей тренінг, покращеними індивідуальними аптечками першої допомоги. Від травня 2014-го було проведено тренінги більш ніж для 11,5 тис. українських військовиків і передано 9 тис. аптечок, укомплектованих за стандартами НАТО.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply