Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 20, 2018

СКУ заохочує до заходів «бізнес для бізнесу»

Автор:

|

Червень 30, 2016

|

Рубрика:

СКУ заохочує до заходів «бізнес для бізнесу»

Логотип СКУ

Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ), письмово привітав організаторів та учасників першого Канадсько-українського бізнес-форуму, який пройшов у Торонто в рамках Проекту підтримки канадсько-української торгівлі й інвестицій.
Цей форум, що надав унікальну можливість для канадських і українських політичних і ділових кіл зустрітися та скористатися новими можливостями для співпраці, є важливим кроком у подальшій реалізації Угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) між Канадою й Україною.
Цей форум був організований Міністерством міжнародних справ Канади та Міністерством економічного розвитку та торгівлі України в партнерстві з Канадсько-українською торговою палатою на чолі з Зеноном Потічним і Конференційною радою Канади.
«СКУ заохочує до організації подібних заходів типу «бізнес для бізнесу», які, крім розбудови міцніших економічних взаємин між країнами, будуть підтримувати економічні реформи і розвиток Української держави та допомагати прокладанню шляху до всебічного економічного розвитку в Україні», — заявив п. Чолій.
Прес-служба СКУ

До слова
Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України, переконаний, що договір щодо запровадження зони вільної торгівлі з Канадою буде укладений у липні ц. р. «Це означатиме, що ми будемо мати нові ринки збуту української продукції», — наголосив він. За словами посадовця, на бізнес-форумі була велика кількість бізнесменів, котрі зацікавлені у співпраці й інвестуванні в Україну, а Україна має відкривати свої торгові представництва й у інших країнах.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...