Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 20, 2021

СКУ закликав засудити владні структури України

Автор:

|

Січень 23, 2014

|

Рубрика:

СКУ закликав засудити владні структури України

Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ), скерував лист до міжнародної спільноти зі закликом засудити погрози владних структур України придушити релігійну свободу в Україні, що є очевидним порушенням її Конституції та міжнародних зобов’язань.

СКУ привернув увагу до листа першого заступника міністра культури Тимофія Кохана від 3 січня ц. р., котрий попереджає Блаженнійшого Святослава (Шевчука), главу Української греко-католицької церкви (УГКЦ), про можливість порушення перед судом питання про заборону діяльності УГКЦ, якщо її духовенство не припинить релігійних відправ на Євромайдані в Києві.
Разом із цим, у зверненні до міжнародної спільноти СКУ засвідчив свою підтримку заяви патріарха Святослава (Шевчука): «Ми переконані, що молитва за мир разом із тими, хто в мирний спосіб виявляє своє бажання жити у правовій державі, – це є відповідне місце для молитви. Для цього не потрібно якогось окремого дозволу від державної влади».
Також 16 січня ц. р. президент СКУ надіслав лист до Януковича зі закликом негайно та недвозначно відкликати лист першого заступника міністра культури. «Світовий конґрес українців закликає міжнародну спільноту засудити погрози українських владних структур придушити релігійну свободу в Україні, — заявив Евген Чолій. — Ми також закликаємо президента та владні структури України відкликати всі погрози в бік УГКЦ».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply