Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

СКУ закликав лідерів G-20 виключити Путіна з листопадового саміту

Автор:

|

Листопад 13, 2014

|

Рубрика:

СКУ закликав лідерів G-20 виключити Путіна з листопадового саміту

G-20 Brisbane

Світовий конґрес українців (СКУ) закликав лідерів «Великої двадцятки» засудити дії Російської Федерації (РФ) в Україні та вивести російського президента з саміту лідерів G-20, призначеного на 15-16 листопада ц. р. в Брісбені (Австралія). Путін неодноразово брутально порушував Хартію Організації Об’єднаних Націй та міжнародні зобов’язання РФ, аґресивно загрожуючи суверенітету України та всесвітньому миру. Він постійно ігнорує заклики міжнародної спільноти вивести російські збройні сили з території України та припинити підтримку бойовиків, котрі тероризують населення сходу країни.
Росія визнала псевдовибори, які 2 листопада ц. р. пройшли в Донецькій і Луганській областях східної України, зухвало знехтувавши Мінськими домовленостями від 5 і 19 вересня 2014-го. Путін також заперечує будь-яку відповідальність за безглузді негуманні дії підтримуваних РФ терористів, котрі спричинили знищення над Україною пасажирського літака рейсу MH-17 і загибель 295 людей, у т. ч. із шести країн «Великої двадцятки».
СКУ схвалює тверду позицію міжнародних лідерів щодо нелегальної анексії РФ Криму та її подальшого вторгнення в східну Україну. Рішення виключити Путіна з саміту лідерів G-20 посилило би сигнал про те, що відверте порушення Російською Федерацією суверенітету та територіальної цілісності України не буде толеруватися.
«Украй важливо, щоби лідери «Великої двадцятки» діяли швидко та рішуче, — заявив Евген Чолій, президент СКУ. — В іншому разі Росія продовжуватиме зневажливо ставитись до своїх міжнародних зобов’язань і ще сміливіше загрожуватиме миру та безпеці не лише в Україні, а й в усьому світі».
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply