Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

СКУ закликає підтримати Україну

Автор:

|

Липень 10, 2014

|

Рубрика:

СКУ закликає підтримати Україну

Петро Порошенко

Світовий конґрес українців (СКУ) підтримує зусилля Президента України, щоб остаточно забезпечити мир, безпеку і стабільність у східній Україні. 1 липня ц. р. Петро Порошенко зробив публічну заяву про зупинення дії режиму одностороннього припинення Україною вогню на Донбасі та започаткування відповідних дій, аби захистити територіальну цілісність України, звільнити Донецьку і Луганську областi від підтримуваних Росією терористів і захистити населення України.
У своєму зверненні до народу Президент України наголосив: «Непродовження режиму припинення вогню — це наша відповідь терористам, бойовикам, мародерам. Всім тим, хто знущається з мирного населення. Тим, хто паралізує роботу економіки реґіону. Хто зриває виплати зарплат, пенсій, стипендій. Хто підриває залізницю та руйнує водопроводи. Хто позбавив людей нормального, мирного життя».
СКУ закликає міжнародне співтовариство, зокрема підписантів Будапештського меморандуму про гарантії безпеки 1994 року й усі держави – члени Європейського Союзу (ЄС), який нещодавно підписав Угоду про асоціацію з Україною, ефективно підтримати Україну, що намагається захистити свій суверенітет і територіальну цілісність.
Слабка реакція міжнародного співтовариства на грубі порушення Росією своїх міжнародних зобов’язань вже призвела до нелегальної анексії Криму та сотень смертей у східній Україні. «Це є визначальним моментом у історії, який або покладе край зухвалій аґресії Росії проти незалежної країни, або підживить імперіалістичні амбіції президента Росії,який прагне відновити радянську імперію, що загрожувала миру та стабільності у світі у ХХ ст.», — заявив Евген Чолій, президент СКУ.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply