Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 16, 2019

СКУ закликає місії миротворців ООН і спостерігачів ОБСЄ

Автор:

|

Квітень 17, 2014

|

Рубрика:

СКУ закликає місії миротворців ООН і спостерігачів ОБСЄ

Порушень на дільницях бути не повинно

Світовий конґрес українців (СКУ) засуджує останні провокації Росії в східній та південній Україні, зокрема в містах Донецьку, Харкові та Луганську, і закликає міжнародну спільноту негайно розгорнути там численні місії миротворців ООН і спостерігачів ОБСЄ.
Евген Чолій, президент СКУ, надіслав окремі листи до Генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй (ООН) Пан Ґі Муна, президенту Генеральної асамблеї ООН Джона В. Еша, діючого голови Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) Дідьє Буркгалтера, Генерального секретаря ОБСЄ Занніера Ламберто зі закликом спрямувати миротворчі сили ООН у східну та південну Україну й збільшити там кількість військових і цивільних спостерігачів ОБСЄ.
Після вторгнення та незаконної анексії Криму Росією міжнародне співтовариство заявило про рішучу підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, засудивши силову окупацію Криму та Севастополя як порушення міжнародного права, у тому числі Хартії ООН.
СКУ нагадав міжнародному співтовариству про його обов’язок захистити суверенітет України у зв’язку з провокаціями Росії, спрямованими на підрив нового українського уряду та створення хибного уявлення про антагоністичний розкол населення країни, щоби розпочати повномасштабне військове вторгнення в українську державу.
Затим президент СКУ наголосив, що якщо не буде сильної протидії, незаконні акції аґресії Росії проти України можуть спричинити подібні дії авторитарних режимів у інших реґіонах, посилені переконанням, що не буде жодних суттєвих наслідків у зв’язку з їхньою неприйнятною поведінкою. «Світовий конґрес українців закликає міжнародне співтовариство, зокрема ООН і ОБСЄ, рішуче діяти в інтересах запобігання повномасштабної військової конфронтації в Україні, негайно направивши миротворчі сили ООН і додаткових спостерігачів ОБСЄ в східну та південну Україну», — заявив п. Чолій.
Прес-служба Світового конґресу українців

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...